MECZ
24.02.20 | 2. runda klasyf. | Anna Gabric | Aino Alkio | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Finlandia
25.07.00, 23 lat
25.07.00, 23 lat
Anna Gabric vs. Aino Alkio - Wzajemne mecze
24.02.20 | 2. runda klasyf. | Anna Gabric | Aino Alkio | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Anna Gabric form & Aino Alkio form
Anna Gabric - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Macon - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - krecz | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W60 Hamburg - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
10.09.23 Finał | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.09.23 Półfinał | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Aino Alkio - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Honami Sodeyama | 4-6, 7-65, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Iveta Dapkute | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Emily Di Giannantonio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Robin Anderson | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Liva Yildiz | 3-6, 7-62, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Neila Trklja | 4-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 Klasyf. | vs. Emilie Elde | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda klasyf. | vs. Wilma Bergqvist | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pari Singh | 3-6, 6-1, 12-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lea Bilic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Savine Erler | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beverley Nyangon | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Malmo - ceglana | ||||
21.08.23 Klasyf. | vs. Cristina Pescucci | 6-2, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Iva Marinkovic | 7-60, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norrkoping - ceglana | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Laia Petretic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Fanny Norin | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.08.22 Klasyf. | vs. Anja Petkovic | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Parnu - ceglana | ||||
08.08.22 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Savitaipale - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 Klasyf. | vs. Marissa Minetti | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.02.20 2. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |