MECZ
23.05.19 | 2. runda | Anna Danilina | Julia Grabher | 6-1, 6-3 | W25 Caserta | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Danilina | Julia Grabher | |
1. podanie % | 34/48 (71%) | 33/49 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/34 (79%) | 16/33 (48%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/14 (50%) | 8/16 (50%) |
Zdobyte break-ball | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 25/49 (51%) | 14/48 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Danilina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Danilina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Danilina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Anna Danilina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Danilina | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Danilina | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Julia Grabher | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Danilina | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Julia Grabher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anna Danilina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Danilina vs. Julia Grabher - Wzajemne mecze
23.05.19 | 2. runda | Anna Danilina | Julia Grabher | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | W25 Caserta | ceglana |
Anna Danilina form & Julia Grabher form
Anna Danilina - ostatnie mecze
Billie Jean - halowa | ||||
12.04.24 Rubber 1 | vs. Nao Hibino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Rubber 1 | vs. Storm Hunter | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karman Kaur Thandi | 7-62, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Astana - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.23 1. runda klasyf. | vs. Lauren Davis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
31.01.23 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tauranga - twarda | ||||
22.12.22 Ćwierćfinał | vs. Catherine Aulia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.22 2. runda | vs. Elyse Tse | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.10.22 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Lea Boskovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Iva Primorac | 4-0, Iva Primorac - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Nina Potocnik | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.22 1. runda klasyf. | vs. Makenna Jones | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Chiara Scholl | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Versmold - ceglana | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-62, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.07.22 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
18.06.22 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
10.06.22 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.22 2. runda | vs. Joanne Zuger | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu |
Julia Grabher - ostatnie mecze
Billie Jean - ceglana | ||||
09.04.24 | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.04.24 | vs. Clara Tauson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W75 Split - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Noma Akugue Noha | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
22.08.23 2. runda | vs. Lin Zhu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Xiyu Wang | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.23 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
25.07.23 2. runda | vs. Diana Shnaider | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 1-2, - Julia Grabher - krecz | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Cori Gauff | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
27.05.23 Finał | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.05.23 Półfinał | vs. Julia Riera | 6-1, 3-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Trevisan | 6-3, Martina Trevisan - krecz | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Ysaline Bonaventure | 6-73, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
14.05.23 3. runda | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
12.05.23 2. runda | vs. Jil Teichmann | 7-64, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Lauren Davis | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
28.04.23 2. runda | vs. Iga Swiatek | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.04.23 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu |