INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Danilina vs. Chihiro Muramatsu - Wzajemne mecze
02.07.18 | Klasyf. | Anna Danilina | Chihiro Muramatsu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Denain | ceglana |
Anna Danilina form & Chihiro Muramatsu form
Anna Danilina - ostatnie mecze
Billie Jean - halowa | ||||
12.04.24 Rubber 1 | vs. Nao Hibino | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Gabriela Ruse | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Kaja Juvan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Rubber 1 | vs. Storm Hunter | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Daria Lodikova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karman Kaur Thandi | 7-62, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Varvara Gracheva | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Reus - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Erika Andreeva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Astana - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
17.02.23 1. runda klasyf. | vs. Lauren Davis | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Burnie - twarda | ||||
31.01.23 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tauranga - twarda | ||||
22.12.22 Ćwierćfinał | vs. Catherine Aulia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.12.22 2. runda | vs. Elyse Tse | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.12.22 1. runda | vs. Renee Zhang | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
15.10.22 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
22.09.22 2. runda | vs. Lea Boskovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.09.22 1. runda | vs. Iva Primorac | 4-0, Iva Primorac - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
15.09.22 2. runda | vs. Nina Potocnik | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 1. runda | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cleveland - twarda | ||||
20.08.22 1. runda klasyf. | vs. Iryna Shymanovich | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Landisville - twarda | ||||
09.08.22 1. runda klasyf. | vs. Makenna Jones | 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Chiara Scholl | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Versmold - ceglana | ||||
06.07.22 1. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-62, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
04.07.22 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Vivien Sandberg | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Eastbourne - trawiasta | ||||
18.06.22 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Celia Cervino Ruiz | 6-0, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
10.06.22 Ćwierćfinał | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.22 2. runda | vs. Joanne Zuger | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu |
Chihiro Muramatsu - ostatnie mecze
W50 Shenzhen - twarda | ||||
15.04.24 Klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Kashiwa - twarda | ||||
04.04.24 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.04.24 1. runda | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 Klasyf. | vs. Naho Sato | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Dabin Kim | 4-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Reina Goto | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Aliona Falei | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Jaimee Fourlis | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Mia Horvit | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Hayu Kinoshita | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anja Nayar | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Yexin Ma | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Lara Walker | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Destanee Aiava | 6-3, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Lily Fairclough | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Maddison Inglis | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Ashlee Narker | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
23.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sakura Hosogi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Verena Meliss | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu |