INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sarah Lee vs. Anna Bondar - Wzajemne mecze
31.01.18 | 1. runda | Anna Bondar | Sarah Lee | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Sarah Lee form & Anna Bondar form
Sarah Lee - ostatnie mecze
W25 Sunderland - halowa | ||||
24.02.20 Klasyf. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Fatima Ingrid Amartha Keita | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
14.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jwany Sherif | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Emiliana Arango | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Jiaxi Lu | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
28.11.19 2. runda | vs. Jiangxue Han | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.11.19 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Malibu - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda klasyf. | vs. Yesica De Lucas | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.19 Klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Toronto - halowa | ||||
30.10.19 Klasyf. | vs. Arianne Hartono | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Catherine Leduc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Arisha Ladhani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Stacey Fung | 1-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Kelly Williford | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Karla Portalatin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Claremont - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Rianna Valdes | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 2. runda klasyf. | vs. Sybille Gauvain | 7-65, 7-68 | szczegóły meczu | |
08.10.19 Klasyf. | vs. Midori Castillo Meza | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Barbara Gatica | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Andrea Renee Villarreal | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Lawrence - twarda | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monzon - twarda | ||||
07.05.19 Klasyf. | vs. Zoe Kruger | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 6-4, 3-0, Anita Wagner - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Lena Lutzeier | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Anna Bondar - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |