INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Oleksandra Oliynykova vs. Anna Bondar - Wzajemne mecze
03.11.17 | Ćwierćfinał | Anna Bondar | Oleksandra Oliynykova | 6-1, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Oleksandra Oliynykova form & Anna Bondar form
Oleksandra Oliynykova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
22.01.24 Klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Półfinał | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 2. runda | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Anna Bondar - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |