MECZ
23.04.18 | 1. runda klasyf. | Anna Bondar | Mina Hodzic | 6-1, 6-3 | Wiesbaden | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Bondar vs. Mina Hodzic - Wzajemne mecze
23.04.18 | 1. runda klasyf. | Anna Bondar | Mina Hodzic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Wiesbaden | ceglana |
Anna Bondar form & Mina Hodzic form
Anna Bondar - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Mina Hodzic - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.03.24 Klasyf. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 Klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.11.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |