MECZ
04.06.18 | 2. runda klasyf. | Anna Bondar | Marketa Petruzelova | 6-1, 6-1 | Stare Splavy | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
09.04.00, 23 lat
09.04.00, 23 lat
Anna Bondar vs. Marketa Petruzelova - Wzajemne mecze
04.06.18 | 2. runda klasyf. | Anna Bondar | Marketa Petruzelova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Stare Splavy | ceglana |
Anna Bondar form & Marketa Petruzelova form
Anna Bondar - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Marketa Petruzelova - ostatnie mecze
W60 Prague - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
14.09.22 1. runda | vs. Julia Middendorf | 6-1, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.22 Klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.22 2. runda klasyf. | vs. Kamila Neradova | 5-7, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
16.09.21 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.09.21 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.09.21 Klasyf. | vs. Tess Sugnaux | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.09.21 2. runda klasyf. | vs. Melania Delai | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Jablonec - dywanowa | ||||
02.12.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Daniels Sierra | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - dywanowa | ||||
05.12.18 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Milovice - halowa | ||||
27.11.18 Klasyf. | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Svatikova | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Yuval Keren | 6-74, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Adela Vasickova | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Katarzyna Wysoczanska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Natalia Pietras | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Zajda | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
25.06.18 Klasyf. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Samantha Koelliker | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu |