Grecja
01.08.00, 23 lat
01.08.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Emmanouela Antonakis vs. Anna Bondar - Wzajemne mecze
02.11.17 | 2. runda | Anna Bondar | Emmanouela Antonakis | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Emmanouela Antonakis form & Anna Bondar form
Emmanouela Antonakis - ostatnie mecze
Heraklion - ceglana | ||||
27.03.18 1. runda | vs. Marlies Szupper | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
28.02.18 1. runda | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
23.11.17 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Eleni Kampantai | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
02.11.17 2. runda | vs. Anna Bondar | 7-64, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Eleftheria Gkogkou | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
26.10.17 2. runda | vs. Lisa Sabino | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.17 1. runda | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
21.03.17 1. runda | vs. Cindy Castille | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mytilene - twarda | ||||
04.05.15 1. runda | vs. Kristina N Smith | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Anna Bondar - ostatnie mecze
Madrid - ceglana | ||||
22.04.24 1. runda klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Chiasso - ceglana | ||||
21.04.24 Finał | vs. Julia Riera | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
20.04.24 Półfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.04.24 Ćwierćfinał | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
18.04.24 2. runda | vs. Maria Sara Popa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.04.24 1. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Bellinzona - ceglana | ||||
14.04.24 Finał | vs. Lois Boisson | 3-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.04.24 Półfinał | vs. Kayla Day | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.04.24 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.04.24 2. runda | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.24 1. runda | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
02.04.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |