MECZ
10.08.18 | Ćwierćfinał | Anna Bondar | Eleonora Molinaro | 6-3, 6-2 | Koksijde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Bondar | Eleonora Molinaro | |
1. podanie % | 38/61 (62%) | 37/54 (69%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/38 (66%) | 16/37 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 7/17 (41%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 2/7 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/54 (57%) | 25/61 (41%) |
Zdobyte punkty – razem | 67/115 (58%) | 48/115 (42%) |
Double foul | 1 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Anna Bondar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Anna Bondar | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anna Bondar | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Bondar | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Anna Bondar | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Bondar | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anna Bondar | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anna Bondar | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Bondar vs. Eleonora Molinaro - Wzajemne mecze
10.08.18 | Ćwierćfinał | Anna Bondar | Eleonora Molinaro | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Koksijde | ceglana |
06.04.15 | Klasyf. | Anna Bondar | Eleonora Molinaro | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Dijon | halowa |
Anna Bondar form & Eleonora Molinaro form
Anna Bondar - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Francesca Jones | 1-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Eleonora Molinaro - ostatnie mecze
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
28.09.22 2. runda | vs. Johanna Silva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
11.06.22 Półfinał | vs. Ines Nicault | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.06.22 Ćwierćfinał | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.06.22 2. runda | vs. Schena Benamar | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Petange - halowa | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-63, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
12.07.21 1. runda | vs. Anna Turati | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
01.07.21 1. runda | vs. Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
23.06.21 2. runda | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
16.06.21 1. runda | vs. Alice Rame | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
04.03.20 1. runda | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.20 Finał | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.20 Półfinał | vs. Jiangxue Han | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.20 Ćwierćfinał | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.02.20 2. runda | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.20 1. runda | vs. Aysegul Mert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Grenoble - halowa | ||||
16.02.20 Finał | vs. Clara Burel | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.02.20 Półfinał | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-0, Harmony Tan - krecz | szczegóły meczu | |
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - halowa | ||||
08.02.20 | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.20 | vs. Johanna Larsson | 0-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Andrezieux - halowa | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.01.20 Klasyf. | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.20 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
25.01.20 Półfinał | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |