MECZ
05.09.17 | 1. runda | Anna Bondar | Elena Bogdan | 5-7, 6-4, 7-5 | Balatonboglar | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anna Bondar | Elena Bogdan | |
1. podanie % | 81/114 (71%) | 85/120 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 51/81 (63%) | 51/85 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/33 (55%) | 14/35 (40%) |
Zdobyte break-ball | 6/16 (38%) | 5/12 (42%) |
Punkty zdobyte przez return | 55/120 (46%) | 45/114 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 124/234 (53%) | 110/234 (47%) |
Double foul | 5 | 2 |
Asy | 6 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anna Bondar vs. Elena Bogdan - Wzajemne mecze
05.09.17 | 1. runda | Anna Bondar | Elena Bogdan | 5-7, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Balatonboglar | ceglana |
Anna Bondar form & Elena Bogdan form
Anna Bondar - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Tatjana Maria | 0-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Porto - halowa | ||||
25.02.24 Finał | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - krecz | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | szczegóły meczu | |
04.02.24 Klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
04.01.24 Ćwierćfinał | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florianopolis - ceglana | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rouen - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
22.09.23 Półfinał | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
Elena Bogdan - ostatnie mecze
W80+H Les - twarda | ||||
25.10.21 2. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.21 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.10.21 Klasyf. | vs. Anna Brogan | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ellie Logotheti | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
15.09.21 1. runda | vs. Tatjana Maria | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.21 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
28.05.19 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Cakarevic | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Federica Bilardo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Saguenay - halowa | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Siskova | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.02.18 1. runda | vs. Nina Stadler | 6-4, 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
31.01.18 1. runda | vs. Despina Papamichail | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Navi Mumbai - twarda | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
12.12.17 1. runda | vs. Olga Doroshina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Cristina Ene | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
29.11.17 2. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.11.17 1. runda | vs. Julia Payola | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Leykina | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
31.10.17 1. runda | vs. Catalina Pella | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Elena Cherkasova | Elena Cherkasova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
30.10.17 Klasyf. | vs. Giorgia Marchetti | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.10.17 Klasyf. | vs. Cristina Ene | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda | vs. Nina Potocnik | 3-5, - Elena Bogdan - krecz | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Alabina Zaganjor | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |