MECZ
06.10.17 | Ćwierćfinał | Ann Li | Montserrat Gonzalez | 6-0, 3-6, 6-2 | Hilton Head | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ann Li | Montserrat Gonzalez | |
1. podanie % | 45/69 (65%) | 61/87 (70%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/45 (71%) | 32/61 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/24 (63%) | 15/26 (58%) |
Zdobyte break-ball | 5/12 (42%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/87 (46%) | 22/69 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 87/156 (56%) | 69/156 (44%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ann Li vs. Montserrat Gonzalez - Wzajemne mecze
06.10.17 | Ćwierćfinał | Ann Li | Montserrat Gonzalez | 6-0, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | Hilton Head | ceglana |
Ann Li form & Montserrat Gonzalez form
Ann Li - ostatnie mecze
San Diego - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Kayla Day | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Ahn | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Julia Riera | 6-3, 5-7, 0-1, - Ann Li - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Adriana Reami | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Elizabeth Ionescu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Petra Hule | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sophie Chang | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Heather Watson | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Makenna Jones | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Akasha Urhobo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Grace Min | 6-1, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Mia Yamakita | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Taylor Townsend | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Louisa Chirico | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Liv Hovde | 3-6, 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Sloane Stephens | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Klasyf. | vs. Monica Niculescu | Monica Niculescu - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu |
Montserrat Gonzalez - ostatnie mecze
W25 Santo - twarda | ||||
08.06.21 2. runda klasyf. | vs. Kylie Collins | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
01.06.21 2. runda klasyf. | vs. Gianna Pielet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.06.21 Klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Lambare - ceglana | ||||
24.08.19 Półfinał | vs. Anna Morgina | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Tricia Mar | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Dolores Molina Portela | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Figueira - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 2-6, - Montserrat Gonzalez - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Minsk - ceglana | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Anastasia Pribylova | 2-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Daniels Sierra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Fergana - twarda | ||||
08.06.19 Półfinał | vs. Kamilla Rakhimova | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.06.19 Ćwierćfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.19 2. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Katie Volynets | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
31.03.19 Finał | vs. Emily Appleton | 6-72, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.03.19 Półfinał | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.03.19 Ćwierćfinał | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.03.19 2. runda | vs. Kelly Williford | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.03.19 1. runda | vs. Aymet Uzcategui | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
22.03.19 Ćwierćfinał | vs. Magali Kempen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.03.19 2. runda | vs. Karolina Berankova | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.19 1. runda | vs. Aida Garcia Mendez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Fed Cup - ceglana | ||||
09.02.19 Rubber 1 | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.19 Rubber 1 | vs. Giuliana Olmos | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.19 Rubber 1 | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.19 Rubber 1 | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Biarritz - ceglana | ||||
11.09.18 Klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu |