MECZ
07.06.16 | 1. runda | Ann Li | Mara Schmidt | 6-1, 6-3 | Bethany Beach | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ann Li | Mara Schmidt | |
1. podanie % | 30/48 (63%) | 22/44 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/30 (77%) | 9/22 (41%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/18 (39%) | 8/22 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/44 (61%) | 18/48 (38%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ann Li vs. Mara Schmidt - Wzajemne mecze
09.04.18 | 2. runda klasyf. | Ann Li | Mara Schmidt | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Indian Harbour | ceglana |
07.06.16 | 1. runda | Ann Li | Mara Schmidt | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Bethany Beach | ceglana |
Ann Li form & Mara Schmidt form
Ann Li - ostatnie mecze
San Diego - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 Klasyf. | vs. Kayla Day | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Alyssa Ahn | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Julia Riera | 6-3, 5-7, 0-1, - Ann Li - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Irene Burillo Escorihuela | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Adriana Reami | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Elizabeth Ionescu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tereza Martincova | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Petra Hule | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Renata Zarazua | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sophie Chang | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Yuliia Starodubtseva | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Elizabeth Mandlik | 7-5, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Heather Watson | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Makenna Jones | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Akasha Urhobo | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Grace Min | 6-1, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Mia Yamakita | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Alexandra Vecic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Taylor Townsend | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Louisa Chirico | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Liv Hovde | 3-6, 7-61, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
17.09.23 1. runda | vs. Sloane Stephens | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Klasyf. | vs. Monica Niculescu | Monica Niculescu - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Aryna Sabalenka | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu |
Mara Schmidt - ostatnie mecze
W15 Montreal - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Isabella Marton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lina Krumpel | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Brossard - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriella Vannessa Lindgren | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Meisha Kendall-Woseley | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Victoria Flores | 6-1, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Lilian Poling | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Arisha Ladhani | 6-1, 2-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Miyamoto | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Francesca Di Lorenzo | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toronto - halowa | ||||
01.03.23 1. runda | vs. Martyna Ostrzygalo | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 Klasyf. | vs. Raphaelle Leroux | 6-4, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Sarah L'Allier | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Champaign - twarda | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Josie Frazier | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sarasota - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Shilin Xu | 1-6, 7-65, 10-6 | szczegóły meczu | |
09.05.22 1. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Bonita - ceglana | ||||
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Ce | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Charlottesville - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ena Shibahara | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Yui Chikaraishi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Chisa Hosonuma | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Nonthaburi - twarda | ||||
25.11.19 2. runda klasyf. | vs. Pei-Chi Lee | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.11.19 1. runda klasyf. | vs. Piyaphat Jongma | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Joelle Kissell | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Jaleesa Leslie | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Maria Tanasescu | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Anna Turati | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |