MECZ
07.08.17 | 1. runda | Ankita Raina | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-0 | Koksijde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ankita Raina | Ivonne Cavalle-Reimers | |
1. podanie % | 49/64 (77%) | 47/58 (81%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 29/49 (59%) | 20/47 (43%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/15 (40%) | 2/11 (18%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 3/7 (43%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/58 (62%) | 29/64 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 71/122 (58%) | 51/122 (42%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ankita Raina vs. Ivonne Cavalle-Reimers - Wzajemne mecze
07.08.17 | 1. runda | Ankita Raina | Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Koksijde | ceglana |
Ankita Raina form & Ivonne Cavalle-Reimers form
Ankita Raina - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Indore - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Yeon Woo Ku | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Zeel Desai | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Katie Volynets | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 2. runda klasyf. | vs. Sara Bejlek | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Rutuja Bhosale | 1-2, - Ankita Raina - krecz | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Gold - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Talia Gibson | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brisbane - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 2-1, Kateryna Volodko - krecz | szczegóły meczu | |
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Yuki Naito | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W100 Tokyo - twarda | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Jule Niemeier | 2-6, 7-5, 6-78 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
25.08.23 Klasyf. | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Aliona Bolsova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kozerki - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Linda Noskova | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Ivonne Cavalle-Reimers - ostatnie mecze
W50 Porto - halowa | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Teresa Franco Dias | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Miriana Tona | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 1. runda | vs. Shana Martin Mao | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
11.12.23 1. runda | vs. Jessie Aney | 6-1, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Matilda Mutavdzic | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Fanny Stollar | 6-4, 1-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Federica Bilardo | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ceuta - twarda | ||||
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Aliona Falei | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Jana Fett | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - twarda | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Eva Lys | 6-4, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tauste - twarda | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
07.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tossa - dywanowa | ||||
04.05.23 2. runda | vs. Francesca Curmi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |