MECZ
03.06.18 | 1. runda klasyf. | Ani Vangelova | Ludmila Kareisova | 6-4, 6-4 | Stare Splavy | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
20.02.02, 22 lat
20.02.02, 22 lat
Ani Vangelova vs. Ludmila Kareisova - Wzajemne mecze
03.06.18 | 1. runda klasyf. | Ani Vangelova | Ludmila Kareisova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Stare Splavy | ceglana |
Ani Vangelova form & Ludmila Kareisova form
Ani Vangelova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Ludmila Kareisova - ostatnie mecze
W15 Jackson - twarda | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Colorado - twarda | ||||
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Dylan Cline | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.06.23 Klasyf. | vs. Anna Frey | 6-1, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
W15 San - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Patsy Daughters | 6-2, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
29.11.22 2. runda | vs. Carolyn Ansari | - Ludmila Kareisova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
29.11.22 1. runda | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.22 Klasyf. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yaima Valdez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Santo - twarda | ||||
25.11.22 2. runda | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.22 1. runda | vs. Vivien Sandberg | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.22 Klasyf. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.07.21 Klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Phillippa Preugschat | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Nika Radisic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Barbora Pokorna | 5-7, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 3-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 6-4, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
31.01.21 1. runda klasyf. | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
26.01.21 2. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.01.21 1. runda klasyf. | vs. Julia Klimovicz | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
19.01.21 Klasyf. | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.21 2. runda klasyf. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |