MECZ
04.02.19 | 1. runda klasyf. | Ani Vangelova | Liubov Demidova | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
24.09.00, 23 lat
24.09.00, 23 lat
Ani Vangelova vs. Liubov Demidova - Wzajemne mecze
04.02.19 | 1. runda klasyf. | Ani Vangelova | Liubov Demidova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Ani Vangelova form & Liubov Demidova form
Ani Vangelova - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alcala - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 Pazardzhik - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Skopje - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Arequipa - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
W25 Junin - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bragado - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 Klasyf. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Punta - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Liubov Demidova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.06.21 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.06.21 2. runda klasyf. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.06.21 Klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
31.05.21 1. runda klasyf. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.05.21 2. runda klasyf. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.21 1. runda klasyf. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.01.21 2. runda klasyf. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.01.21 1. runda klasyf. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.12.20 1. runda klasyf. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.02.20 1. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.20 Klasyf. | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.12.19 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | szczegóły meczu |