INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Maileen Nuudi vs. Anhzelika Isaeva - Wzajemne mecze
03.04.17 | 2. runda klasyf. | Anhzelika Isaeva | Maileen Nuudi | 6-1, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Maileen Nuudi form & Anhzelika Isaeva form
Maileen Nuudi - ostatnie mecze
W15 Sabadell - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Martina Genis Salas | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W35 Solarino - dywanowa | ||||
11.03.24 Klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marta Valentini | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Helsinki - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Roehampton - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Lea Boskovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 6-1, 7-65 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Bekker | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W35 Sunderland - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Alice Gillan | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Kira Pavlova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Georgia Pedone | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Jessie Aney | 1-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Vittoria Paganetti | 7-63, 7-62 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Beatrice Ricci | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Alice Gillan | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Zaragoza - ceglana | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 0-4, - Maileen Nuudi - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 5-7, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-2, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu |
Anhzelika Isaeva - ostatnie mecze
W15 Baku - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ust - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
05.04.22 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.22 1. runda | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
27.02.22 Finał | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.22 Półfinał | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.22 Klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.22 Klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu |