INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andreea Ghitescu vs. Anhzelika Isaeva - Wzajemne mecze
17.11.17 | Ćwierćfinał | Anhzelika Isaeva | Andreea Ghitescu | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Andreea Ghitescu form & Anhzelika Isaeva form
Andreea Ghitescu - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.11.19 Półfinał | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Honolulu - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
13.06.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Anhzelika Isaeva - ostatnie mecze
W15 Baku - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, 0-2, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Nadezda Khalturina | 1-3, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
25.10.22 Klasyf. | vs. Malaika Rapolu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Sara Daavettila | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Las - twarda | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Yue Yuan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ust - twarda | ||||
10.08.22 1. runda | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 3-3, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Akko - twarda | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Nicole Nadel | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Ofer Kivity | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Gozal Ainitdinova | 3-6, - Anhzelika Isaeva - krecz | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
05.04.22 1. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.03.22 1. runda | vs. Mariana Drazic | 7-64, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Antalya - ceglana | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
27.02.22 Finał | vs. Greetje Minnen | 6-4, Greetje Minnen - krecz | szczegóły meczu | |
26.02.22 Półfinał | vs. Ysaline Bonaventure | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Kurumi Nara | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.22 1. runda | vs. Darya Astakhova | 6-0, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.22 Klasyf. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
09.02.22 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.22 Klasyf. | vs. Anastasia Zolotareva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.02.22 2. runda klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Marina Melnikova | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.02.22 Klasyf. | vs. Rutuja Bhosale | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.01.22 2. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 6-0, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu |