MECZ
30.03.15 | 2. runda klasyf. | Anhelina Kalinina | Dia Evtimova | 6-2, 6-0 | Osprey | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anhelina Kalinina vs. Dia Evtimova - Wzajemne mecze
10.04.19 | 1. runda | Anhelina Kalinina | Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Pelham | ceglana |
30.03.15 | 2. runda klasyf. | Anhelina Kalinina | Dia Evtimova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Osprey | ceglana |
Anhelina Kalinina form & Dia Evtimova form
Anhelina Kalinina - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
25.03.24 4. runda | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.03.24 3. runda | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Caroline Wozniacki | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Emma Raducanu | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Ellen Perez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
05.10.23 3. runda | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda | vs. Daria Saville | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Caroline Garcia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.09.23 2. runda | vs. Sofia Kenin | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda | vs. Grace Min | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 7-64, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Dia Evtimova - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Wesley - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
17.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.23 Klasyf. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | szczegóły meczu |