MECZ
17.07.18 | 1. runda | Anhelina Kalinina | Agnes Bukta | 6-4, 6-3 | Olomouc | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anhelina Kalinina | Agnes Bukta | |
1. podanie % | 46/64 (72%) | 42/64 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/46 (50%) | 17/42 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/18 (28%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 8/13 (62%) | 6/9 (67%) |
Punkty zdobyte przez return | 40/64 (63%) | 36/64 (56%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/128 (53%) | 60/128 (47%) |
Double foul | 6 | 6 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anhelina Kalinina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Anhelina Kalinina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-3 | Agnes Bukta | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-3 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Anhelina Kalinina | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-4 | Agnes Bukta | |
6-4 |
2 | ||
0-0 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Anhelina Kalinina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anhelina Kalinina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Agnes Bukta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anhelina Kalinina | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Agnes Bukta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anhelina Kalinina vs. Agnes Bukta - Wzajemne mecze
17.07.18 | 1. runda | Anhelina Kalinina | Agnes Bukta | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Olomouc | ceglana |
Anhelina Kalinina form & Agnes Bukta form
Anhelina Kalinina - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
25.03.24 4. runda | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
23.03.24 3. runda | vs. Aryna Sabalenka | 6-4, 1-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Caroline Wozniacki | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Diane Parry | 1-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Sara Bejlek | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Elina Svitolina | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
13.02.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda | vs. Emma Raducanu | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Marta Kostyuk | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Billie Jean - halowa | ||||
12.11.23 | vs. Arantxa Rus | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Suzan Lamens | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Vera Zvonareva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Ellen Perez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
05.10.23 3. runda | vs. Caroline Garcia | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda | vs. Daria Saville | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda | vs. Marketa Vondrousova | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
28.09.23 2. runda | vs. Caroline Garcia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Ashlyn Krueger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
19.09.23 2. runda | vs. Sofia Kenin | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda | vs. Grace Min | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
13.09.23 2. runda | vs. Barbora Krejcikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Karolina Pliskova | 7-64, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Agnes Bukta - ostatnie mecze
W60 Szekesfehervar - ceglana | ||||
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
02.09.19 Klasyf. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Hechingen - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
08.07.19 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
27.06.19 2. runda | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.19 1. runda | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.06.19 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Grado - ceglana | ||||
30.05.19 1. runda | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Wiesbaden - ceglana | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - krecz | szczegóły meczu | |
29.04.19 Klasyf. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
26.03.19 Klasyf. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stuttgart - halowa | ||||
24.01.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.01.19 2. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.19 1. runda | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.11.18 2. runda | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.18 1. runda | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
10.11.18 Półfinał | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.18 Ćwierćfinał | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.18 2. runda | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu |