INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Kumi So vs. Angelina Gabueva - Wzajemne mecze
05.04.18 | 2. runda | Angelina Gabueva | Kumi So | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Kumi So form & Angelina Gabueva form
Kumi So - ostatnie mecze
Nanao - dywanowa | ||||
29.08.18 1. runda | vs. Kai-Lin Zhang | 0-1, - Kumi So - krecz | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tsukuba - twarda | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Kai-Lin Zhang | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.08.18 Klasyf. | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Kotomi Takahata | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Figueira Da - twarda | ||||
16.07.18 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.07.18 2. runda klasyf. | vs. Carla Del Barrio | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Setubal - twarda | ||||
09.07.18 Klasyf. | vs. Caroline Romeo | 1-6, 6-4, 2-4, - Kumi So - krecz | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Kelly Williford | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Corroios Seixal - twarda | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Eden Silva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Clemence Fayol | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
10.04.18 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
05.04.18 2. runda | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.04.18 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokohama - twarda | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.02.18 Półfinał | vs. Nadja Gilchrist | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.02.18 Ćwierćfinał | vs. Berfu Cengiz | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.02.18 2. runda | vs. Malene Helgo | 1-6, 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
30.01.18 1. runda | vs. Nastja Kolar | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.01.18 2. runda klasyf. | vs. Minami Shuto | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
29.01.18 Klasyf. | vs. Mihika Yadav | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
24.01.18 1. runda | vs. Kai-Lin Zhang | 4-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.01.18 Półfinał | vs. Yuliya Hatouka | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.18 Ćwierćfinał | vs. Dejana Radanovic | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
18.01.18 2. runda | vs. Kristina Schmiedlova | 7-64, 7-64 | szczegóły meczu | |
17.01.18 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.18 Klasyf. | vs. Valentina Losciale | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
25.11.17 Półfinał | vs. Barbara Bonic | 1-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.11.17 Ćwierćfinał | vs. Giada Clerici | 6-1, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu |
Angelina Gabueva - ostatnie mecze
Strasbourg - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 Klasyf. | vs. Erin Routliffe | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hao-Ching Chan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
17.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Anna Brogan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-0, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | 1-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
12.02.22 1. runda klasyf. | vs. Magda Linette | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
22.01.22 Półfinał | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.22 Ćwierćfinał | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.22 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.01.22 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 7-60, 6-0 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
23.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |