Angelika Shapovalova vs. Darya Lebesheva 10.03.2020

Angelika Shapovalova vs. Darya Lebesheva 10.03.2020 - W15 Kazan - porównanie

MECZ

10.03.20Klasyf.Angelika Shapovalova Darya Lebesheva 6-0, 6-3 Russia W15 Kazan halowa

STATYSTYKA MECZU

Angelika ShapovalovaDarya Lebesheva
1. podanie %26/45 (58%)35/50 (70%)
Punkty zdobyte z 1. podania21/26 (81%)15/35 (43%)
Punkty zdobyte z 2. podania11/19 (58%)9/15 (60%)
Punkty zdobyte przez return26/50 (52%)13/45 (29%)
Zdobyte punkty – razem58/95 (61%)37/95 (39%)
Double foul30
Asy01

STATYSTYKA MECZU

1
Angelika Shapovalova Angelika Shapovalova serve2-0
0-0
3-0Darya Lebesheva Darya Lebesheva serve
Angelika Shapovalova Angelika Shapovalova serve4-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-0Darya Lebesheva Darya Lebesheva serve
0-0
6-0
2
Angelika Shapovalova Angelika Shapovalova serve0-0
Angelika Shapovalova Angelika Shapovalova serve1-1
0-0, 0-15, 30-30, 40-30
2-1Darya Lebesheva Darya Lebesheva serve
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Angelika Shapovalova Angelika Shapovalova serve2-2
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30
3-2Darya Lebesheva Darya Lebesheva serve
0-0
Angelika Shapovalova Angelika Shapovalova serve4-2
0-0, 0-15, 40-30
5-2Darya Lebesheva Darya Lebesheva serve
0-0, 15-0, 15-15, 15-30
Angelika Shapovalova Angelika Shapovalova serve5-3
0-0, 15-0, 15-15, 40-30
6-3

Angelika Shapovalova
Rosja








Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
06.04.95, 25 lat




816
20
16234 $
Darya Lebesheva
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Angelika Shapovalova vs. Darya Lebesheva - Wzajemne mecze

10.03.20Klasyf.Angelika ShapovalovaDarya Lebesheva6-0, 6-3 szczegóły meczuRussia W15 Kazan halowa

Angelika Shapovalova - ostatnie mecze

Russia W15 Kazan - halowa
11.03.20
1. runda
vs. Timea Jaruskova1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
10.03.20
Klasyf.
vs. Darya Lebesheva6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
09.03.20
1. runda klasyf.
vs. Elizaveta Morozova6-1, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Russia W25 Moscow - halowa
24.02.20
1. runda klasyf.
vs. Anastasiya Poplavska7-5, 6-75, 6-10 porażkaszczegóły meczu
Turkey W15 Antalya - ceglana
18.02.20
Klasyf.
vs. Francesca Curmi4-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
17.02.20
2. runda klasyf.
vs. Anastasiya Soboleva6-76, 6-2, 11-9 zwycięstwoszczegóły meczu
16.02.20
1. runda klasyf.
vs. Anna Gabric6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Cairo - ceglana
31.01.20
Ćwierćfinał
vs. Anastasia Zolotareva6-3, 4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
30.01.20
2. runda
vs. Lucie Wargnier3-6, 6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
29.01.20
1. runda
vs. Majda Ajradini6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
27.01.20
Klasyf.
vs. Mariam Abd El Salam6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Cairo - ceglana
22.01.20
1. runda
vs. Tamara Curovic2-6, 6-3, 5-7 porażkaszczegóły meczu
20.01.20
Klasyf.
vs. Ritage Faizy6-3, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
19.01.20
1. runda klasyf.
vs. Eva Martinez Regalado6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Cairo - ceglana
16.01.20
2. runda
vs. Julia Stamatova0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
15.01.20
1. runda
vs. Lina Qostal7-5, 3-6, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Cairo - ceglana
01.12.19
1. runda klasyf.
vs. Marion Viertler3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Cairo - ceglana
28.11.19
2. runda
vs. Gabriela Horackova4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
27.11.19
1. runda
vs. Andrijana Stoilkovic6-4, 3-6, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
26.11.19
Klasyf.
vs. Amira Badawi6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
25.11.19
2. runda klasyf.
vs. Wiktoria Saska6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
24.11.19
1. runda klasyf.
vs. Dejana Milenkovic6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
14.10.19
Klasyf.
vs. Chiara Catini7-65, 0-6, 4-10 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Sharm - twarda
09.10.19
1. runda
vs. Victoria Kalaitzis1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Egypt W15 Cairo - ceglana
17.09.19
Klasyf.
vs. Chiara Bordo6-4, 3-6, 5-10 porażkaszczegóły meczu
16.09.19
2. runda klasyf.
vs. Daria Solovyeva6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Egypt W15 Cairo - ceglana
11.09.19
1. runda
vs. Margarita Lazareva6-3, 2-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.09.19
Klasyf.
vs. Farah Khalil6-1, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
08.09.19
1. runda klasyf.
vs. Caterina Odorizzi6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu

Darya Lebesheva - ostatnie mecze

Russia W15 Kazan - halowa
10.03.20
Klasyf.
vs. Angelika Shapovalova0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
09.03.20
1. runda klasyf.
vs. Sofya Ostrovskaya6-4, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
France W15 Dijon - ceglana
09.09.19
1. runda klasyf.
vs. Chanel Janssen6-0, 3-6, 3-10 porażkaszczegóły meczu
Czech Republic W25 Prague - ceglana
01.09.19
1. runda klasyf.
vs. Nikola Tomanova0-3, - Darya Lebesheva - kreczporażkaszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
09.07.19
Klasyf.
vs. Maria Kozyreva6-75, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
03.07.19
Klasyf.
vs. Rianna Valdes0-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Mexico W15 Cancun - twarda
27.06.19
2. runda
vs. Ramona Mataruga1-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
26.06.19
1. runda
vs. Amber Washington4-6, 6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
24.06.19
Klasyf.
vs. Magdalena Nunez Pureco6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Sweden W15 Varberg - ceglana
14.05.19
Klasyf.
vs. Elin Vilen3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Sweden W15 Gothenburg - ceglana
07.05.19
Klasyf.
vs. Sofia Nami Samavati0-5, - Darya Lebesheva - kreczporażkaszczegóły meczu
06.05.19
1. runda klasyf.
vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda6-4, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
China W15 Nanchang - ceglana
04.03.19
1. runda klasyf.
vs. Chihiro Takayama5-7, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Djibouti Djibouti - twarda
19.12.18
2. runda
vs. Katsiaryna Skachkova2-5, - Darya Lebesheva - kreczporażkaszczegóły meczu
18.12.18
1. runda
vs. Amelia Stuart6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Djibouti Djibouti - twarda
11.12.18
1. runda
vs. Aisha Niyonkuru0-6, 6-2, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Turkey Antalya - twarda
23.09.18
2. runda klasyf.
vs. Eva Garkusha2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Germany Badenweiler - ceglana
04.09.18
Klasyf.
vs. Sofia Nami Samavati2-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
02.09.18
2. runda klasyf.
vs. Zoi Meers6-4, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland Rotterdam - ceglana
22.08.18
1. runda
vs. Katharina Hering1-4, - Darya Lebesheva - kreczporażkaszczegóły meczu
21.08.18
Klasyf.
vs. Chanel Janssen6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
19.08.18
2. runda klasyf.
vs. Sapfo Sakellaridi2-6, 6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
Belgium Knokke - ceglana
08.07.18
Klasyf.
vs. Svetlana Iansitova1-6, 0-2, - Darya Lebesheva - kreczporażkaszczegóły meczu
07.07.18
2. runda klasyf.
vs. Zara De Schutter6-75, 6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
France Denain - ceglana
01.07.18
1. runda klasyf.
vs. Emily Arbuthnott3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Italy Tarvisio - ceglana
24.06.18
Klasyf.
vs. Tina Cvetkovic1-6, 6-4, 0-6 porażkaszczegóły meczu
23.06.18
1. runda klasyf.
vs. Anja Trbeznik6-4, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
France Montpellier - ceglana
16.06.18
1. runda klasyf.
vs. Lou Adler3-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
France Gonesse - ceglana
10.03.18
1. runda klasyf.
vs. Emmanuelle Girard3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
France Amiens - ceglana
04.03.18
2. runda klasyf.
vs. Camille Sireix6-3, 5-7, 3-6 porażkaszczegóły meczu
<