MECZ
08.09.19 | 1. runda klasyf. | Angelika Shapovalova | Caterina Odorizzi | 6-0, 6-0 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
12.06.98, 25 lat
12.06.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
01.04.02, 22 lat
01.04.02, 22 lat
Angelika Shapovalova vs. Caterina Odorizzi - Wzajemne mecze
08.09.19 | 1. runda klasyf. | Angelika Shapovalova | Caterina Odorizzi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Angelika Shapovalova form & Caterina Odorizzi form
Angelika Shapovalova - ostatnie mecze
W15 Casablanca - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Clarine Lerby | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
04.07.22 Klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
25.05.22 1. runda | vs. Giuliana Bestetti | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.05.22 Klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 4-1, Alyssa Reguer - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Laura Koralnik | 3-6, 6-0, 8-10 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Isabella Lynch | 3-6, 7-63, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.05.22 1. runda | vs. Michaela Laki | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.05.22 Klasyf. | vs. Terezia Baraniakova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Greta Murzsa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Koper - ceglana | ||||
01.05.22 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.04.22 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Jana Vanik | 4-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.22 2. runda klasyf. | vs. Yana Mogilnitskaya | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Sana Garakani | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.22 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Setareh Rasouli | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Tamara Curovic | 0-6, 0-3, - Angelika Shapovalova - krecz | szczegóły meczu | |
25.11.21 1. runda | vs. Anastasia Safta | 6-4, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 Klasyf. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.21 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Taira Abildayeva | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Ekaterina Ovcharenko | 0-6, 0-1, - Angelika Shapovalova - krecz | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Polina Pavlova | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu |
Caterina Odorizzi - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Martina Marusinova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Darya Volkova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Alisa Vasileva | 7-66, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Asli Oktay | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Lucie Pawlak | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Masha Lazarenko | 6-3, 4-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.12.23 Klasyf. | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Matilde Magrini | 5-2, Matilde Magrini - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Anastasiia Firman | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Bruna Melato | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Irene Lavino | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. K Derhem | K Derhem - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Maria Toma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Camilla Iervolino | 6-4, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Wanfercee - ceglana | ||||
22.08.23 Klasyf. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Oceanne Lopez | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Duffel - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Madelief Hageman | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Berta Bonardi | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 4-6, 7-64, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Casablanca - ceglana | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |