Polska
25.12.98, 25 lat
25.12.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Weronika Jasmina Forys vs. Angelica Moratelli - Wzajemne mecze
30.08.17 | 2. runda | Angelica Moratelli | Weronika Jasmina Forys | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Mragowo | ceglana |
Weronika Jasmina Forys form & Angelica Moratelli form
Weronika Jasmina Forys - ostatnie mecze
W15 Oran - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 0-2, - Weronika Jasmina Forys - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Oran - ceglana | ||||
18.05.22 2. runda | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 1. runda | vs. Snehal Mane | 4-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 San - ceglana | ||||
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Ekaterina Maklakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lola Estevez Varrenti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Radom - ceglana | ||||
08.08.21 1. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 6-75, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
03.08.21 1. runda | vs. Martyna Kubka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Grodzisk - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Nastja Kolar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Wroclaw - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.06.21 2. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.07.20 1. runda | vs. Urszula Nebelska | 7-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.20 1. runda | vs. Paulina Jastrzebska | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Victoria Muntean | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Vinciane Remy | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Andreea Ghitescu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Grodzisk - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bytom - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
15.07.19 1. runda | vs. Angeles Moreno Barranquero | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 6-4, 2-6, 20-18 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
11.09.18 1. runda | vs. Karolina Kubanova | 1-2, - Weronika Jasmina Forys - krecz | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
07.09.18 Ćwierćfinał | vs. Ioana Gaspar | 2-6, - Weronika Jasmina Forys - krecz | szczegóły meczu | |
06.09.18 2. runda | vs. Nikola Breckova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.09.18 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Marina Yudanov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Savitaipale - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Anna Iakovleva | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Timea Pavlickova | 4-6, 6-1, 2-3, - Weronika Jasmina Forys - krecz | szczegóły meczu | |
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Yosr Elmi | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |
Angelica Moratelli - ostatnie mecze
W25 Solarino - dywanowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Alessandra Teodosescu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Melanie Klaffner | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-74, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
30.08.23 2. runda | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Katarina Stresnakova | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Vendula Valdmannova | 3-6, 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Ivana Sebestova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 Klasyf. | vs. Natalia Siedliska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
09.06.23 2. runda | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 1-3, - Angelica Moratelli - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Jasmine Conway | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Tatiana Pieri | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Grado - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Gabriela Ce | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
08.05.23 1. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
20.04.23 3. runda | vs. Marie Benoit | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.04.23 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.23 1. runda | vs. Martina Colmegna | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu |