MECZ
21.09.19 | Półfinał | Angela Fita Boluda | Estrella Cabeza-Candela | 6-3, - krecz | W15 Melilla | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Angela Fita Boluda | Estrella Cabeza-Candela | |
1. podanie % | 21/39 (54%) | 27/42 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 13/21 (62%) | 15/27 (56%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/18 (44%) | 5/15 (33%) |
Zdobyte break-ball | 3/11 (27%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 22/42 (52%) | 18/39 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 43/81 (53%) | 38/81 (47%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0 | ||
Angela Fita Boluda | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Angela Fita Boluda | 3-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
Angela Fita Boluda | 4-3 | |
0-0, 15-15 | ||
5-3 | Estrella Cabeza-Candela | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Angela Fita Boluda | 0-0 | |
0-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Angela Fita Boluda vs. Estrella Cabeza-Candela - Wzajemne mecze
21.09.19 | Półfinał | Angela Fita Boluda | Estrella Cabeza-Candela | 6-3, Estrella Cabeza-Candela - krecz | szczegóły meczu | W15 Melilla | ceglana |
Angela Fita Boluda form & Estrella Cabeza-Candela form
Angela Fita Boluda - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
11.11.23 Finał | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Półfinał | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu |
Estrella Cabeza-Candela - ostatnie mecze
W25 Seville - ceglana | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
21.09.19 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, - Estrella Cabeza-Candela - krecz | szczegóły meczu | |
20.09.19 Ćwierćfinał | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.09.19 2. runda | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-3, Ane Mintegi Del Olmo - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Les - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, - Estrella Cabeza-Candela - krecz | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Sherazad Reix | 2-2, Sherazad Reix - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
03.04.19 1. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Xinyu Wang | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Petit - twarda | ||||
15.01.19 1. runda | vs. Vladica Babic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shrewsbury - halowa | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.18 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 3-1, Nicoleta Dascalu - krecz | szczegóły meczu | |
Seville - ceglana | ||||
16.10.18 1. runda | vs. Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
12.10.18 Ćwierćfinał | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 0-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
11.10.18 2. runda | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-0, Olga Saez Larra - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Megi Khmiadashvili | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Barcelona - ceglana | ||||
17.06.18 Finał | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.18 Półfinał | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.06.18 Ćwierćfinał | vs. Mia Eklund | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.06.18 2. runda | vs. Jessica Ho | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.18 1. runda | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
06.06.18 1. runda | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
22.05.18 1. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
18.05.18 Ćwierćfinał | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.05.18 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |