MECZ
09.08.19 | Ćwierćfinał | Angela Fita Boluda | Emmanuelle Girard | 6-2, 6-4 | W15 Tabarka | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Angela Fita Boluda | Emmanuelle Girard | |
1. podanie % | 38/54 (70%) | 27/62 (44%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/38 (63%) | 12/27 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/16 (63%) | 16/35 (46%) |
Zdobyte break-ball | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/62 (55%) | 20/54 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Angela Fita Boluda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Angela Fita Boluda | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-1 | Emmanuelle Girard | |
0-0 | ||
Angela Fita Boluda | 5-1 | |
5-2 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Angela Fita Boluda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Emmanuelle Girard | |
0-0 | ||
Angela Fita Boluda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Angela Fita Boluda | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Angela Fita Boluda | 4-2 | |
0-0, 15-0 | ||
5-2 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Angela Fita Boluda | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
5-4 | Emmanuelle Girard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-A | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Angela Fita Boluda vs. Emmanuelle Girard - Wzajemne mecze
09.08.19 | Ćwierćfinał | Angela Fita Boluda | Emmanuelle Girard | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Tabarka | ceglana |
Angela Fita Boluda form & Emmanuelle Girard form
Angela Fita Boluda - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
11.11.23 Finał | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Półfinał | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu |
Emmanuelle Girard - ostatnie mecze
W75 Croissy - halowa | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Audrey Albie | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Mingge Xu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Lara Schmidt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alize Lim | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 7-65, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Pauline Payet | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Esch/Alzette - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Carolina Kuhl | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-3, 3-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Zlata Saurasava | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 Finał | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 5-7, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Arabella Koller | 7-5, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Alicia Melosch | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 7-61, 11-9 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Daria Lopatetskaya | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Lucie Brun | 6-2, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Beatrice Stagno | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Lucia Llinares Domingo | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Feryel Ben Hassen | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Martina Spigarelli | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.23 Finał | vs. Selina Dal | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.07.23 Półfinał | vs. Sandy Marti | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Chloe Noel | 0-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Katerina Tsygourova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Celine Simunyu | 6-3, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu |