Portugalia
14.10.01, 22 lat
14.10.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Camila Garcia vs. Angela Fita Boluda - Wzajemne mecze
22.04.18 | 2. runda klasyf. | Angela Fita Boluda | Camila Garcia | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | Obidos | dywanowa |
Camila Garcia form & Angela Fita Boluda form
Camila Garcia - ostatnie mecze
W15 Lousada - halowa | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Losciale | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lousada - halowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Pauline Wuarin | 6-73, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
Lousada - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Valentina Losciale | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cantanhede - dywanowa | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Kristina Novak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Eva Beyebach Munoz | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Franziska Sziedat | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lisbon - twarda | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santarem - twarda | ||||
04.09.18 1. runda | vs. Paulina Jastrzebska | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Corroios Seixal - twarda | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Mckay | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
09.04.18 2. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Angela Fita Boluda - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
11.11.23 Finał | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Półfinał | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu |