MECZ
02.10.17 | 1. runda | Angela Fita Boluda | Alexia Gerochristodoulou | 6-0, 6-0 | Telde | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Angela Fita Boluda | Alexia Gerochristodoulou | |
1. podanie % | 20/32 (63%) | 19/31 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/20 (75%) | 6/19 (32%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/12 (75%) | 1/12 (8%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/31 (77%) | 8/32 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 48/63 (76%) | 15/63 (24%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
07.07.01, 22 lat
07.07.01, 22 lat
Angela Fita Boluda vs. Alexia Gerochristodoulou - Wzajemne mecze
02.10.17 | 1. runda | Angela Fita Boluda | Alexia Gerochristodoulou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | Telde | ceglana |
Angela Fita Boluda form & Alexia Gerochristodoulou form
Angela Fita Boluda - ostatnie mecze
W35 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 Finał | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Daniela Vismane | 6-710, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Seone Mendez | 6-0, 4-3, Seone Mendez - krecz | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Joelle Steur | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 6-72, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Klasyf. | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Rositsa Dencheva | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daria Remetean | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.01.24 2. runda | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Shiho Akita | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Sebastianna Scilipoti | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nules - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Adriana Reami | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
11.11.23 Finał | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Półfinał | vs. Paula Arias Manjon | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Joelle Steur | 4-3, Joelle Steur - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Marie Mettraux | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Guillermina Naya | 0-3, - Angela Fita Boluda - krecz | szczegóły meczu |
Alexia Gerochristodoulou - ostatnie mecze
W25+H Las - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Ines Murta | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lola Estevez Varrenti | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
03.11.18 1. runda klasyf. | vs. Maria Pages Mere | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Isabelle Haverlag | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
02.10.17 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Girardi | 6-76, 5-7 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Telde - ceglana | ||||
04.10.16 1. runda | vs. Martina Capurro Taborda | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Tamara Milosevic | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Mariana Correa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
17.08.15 Klasyf. | vs. Marina Rodriguez Garcia | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Las Palmas - ceglana | ||||
10.08.15 Klasyf. | vs. Andjela Novcic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |