MECZ
05.09.17 | 1. runda | Anette Munozova | Nina Stadler | 7-63, 2-6, 6-4 | Badenweiler | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anette Munozova | Nina Stadler | |
1. podanie % | 47/104 (45%) | 61/100 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/47 (66%) | 41/61 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 22/57 (39%) | 13/39 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 7/13 (54%) |
Punkty zdobyte przez return | 46/100 (46%) | 51/104 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 99/204 (49%) | 105/204 (51%) |
Double foul | 9 | 9 |
Asy | 3 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anette Munozova vs. Nina Stadler - Wzajemne mecze
05.09.17 | 1. runda | Anette Munozova | Nina Stadler | 7-63, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | Badenweiler | ceglana |
Anette Munozova form & Nina Stadler form
Anette Munozova - ostatnie mecze
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julie Gervais | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Martina Petrovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ruya Mavi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Hala Khaled | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Elina Vikhryanova | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elina Vikhryanova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Dia Evtimova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gothenburg - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 7-62, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |
Nina Stadler - ostatnie mecze
W25 Klosters - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
25.05.21 1. runda | vs. Tara Wurth | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
19.05.21 1. runda | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jerusalem - twarda | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Ramat - twarda | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
29.04.21 3. runda | vs. Diana Marcinkevica | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.04.21 2. runda | vs. Gabriela Ce | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.04.21 1. runda | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.21 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.21 2. runda | vs. Ziva Falkner | 2-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.03.21 1. runda | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-2, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Jade Bornay | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
03.03.21 1. runda | vs. Arianne Hartono | 1-6, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.21 Klasyf. | vs. Anastasia Zarycka | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Yarden Akler | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Jillian Louise Roa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.02.21 2. runda | vs. Dalila Spiteri | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.21 1. runda | vs. Aya El Sayed | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.21 2. runda | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.02.21 1. runda | vs. Freya Christie | 4-6, 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
05.11.20 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.11.20 1. runda | vs. Laura Schaeder | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
29.10.20 1. runda | vs. Nika Radisic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Saint - ceglana | ||||
11.09.20 Ćwierćfinał | vs. Lexie Stevens | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
10.09.20 2. runda | vs. Vivian Wolff | 3-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.09.20 1. runda | vs. Anaelle Leclercq | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |