INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Alice Bacquie vs. Anette Munozova - Wzajemne mecze
16.08.16 | 1. runda | Anette Munozova | Alice Bacquie | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Alice Bacquie form & Anette Munozova form
Alice Bacquie - ostatnie mecze
Poitiers - halowa | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 6-1, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Poitiers - halowa | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Panna Udvardy | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Clermont Ferrand - halowa | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Irina Ramialison | 6-3, 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Oksana Kalashnikova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Perigueux - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 6-2, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Teresia Londol | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.17 Klasyf. | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Marseille - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Maud Vigne | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Macon - halowa | ||||
01.03.17 2. runda | vs. Elixane Lechemia | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.17 1. runda | vs. Sandra Bozinovic | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
31.01.17 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.01.17 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Casablanca - ceglana | ||||
15.12.16 Ćwierćfinał | vs. Josephine Boualem | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.12.16 2. runda | vs. Daria Nazarkina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.12.16 1. runda | vs. Yana Sizikova | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
14.10.16 Ćwierćfinał | vs. Barbara Kotelesova | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
13.10.16 2. runda | vs. Ivania Martinich | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.10.16 1. runda | vs. Louise Lampla | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.16 Klasyf. | vs. Irina Lapustina | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.10.16 2. runda | vs. Barbara Kotelesova | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
05.10.16 1. runda | vs. Federica Prati | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
01.10.16 Ćwierćfinał | vs. Karin Kennel | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.09.16 2. runda | vs. Candela Bugnon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.16 1. runda | vs. Federica Joe Gardella | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
16.08.16 1. runda | vs. Anette Munozova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.08.16 2. runda | vs. Ioana Diana Pietroiu | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.08.16 1. runda | vs. Sai Chamarthi | 4-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Saint Gervais - ceglana | ||||
22.07.16 Ćwierćfinał | vs. Constance Sibille | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu |
Anette Munozova - ostatnie mecze
W15 Stockholm - halowa | ||||
30.10.19 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Stockholm - halowa | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Julie Gervais | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Martina Petrovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ruya Mavi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 Klasyf. | vs. Patience Onebamhoin | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Lagos - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Lexie Stevens | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ystad - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Gothenburg - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Alina Silich | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Smilla Kjaergaard | 6-3, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
06.05.19 1. runda klasyf. | vs. Olivia Malm | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
09.04.19 Klasyf. | vs. Katya Malikova | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Hala Khaled | 2-6, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
01.11.18 2. runda | vs. Elina Vikhryanova | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
31.10.18 1. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.18 1. runda | vs. Mariella Minetti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
28.08.18 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - ceglana | ||||
22.08.18 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Rosa Vicens Mas | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Elina Vikhryanova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Victoria Muntean | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Den Haag - ceglana | ||||
05.07.18 2. runda | vs. Merel Hoedt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.07.18 1. runda | vs. Maelys Bougrat | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 6-3, 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Dia Evtimova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gothenburg - ceglana | ||||
17.05.18 2. runda | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.18 1. runda | vs. Julia Lovqvist | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Karlskrona - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Olga Helmi | 7-62, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu |