MECZ
02.10.18 | 2. runda | Anett Kontaveit | Laura Siegemund | 2-6, 6-3, 6-2 | Beijing | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Anett Kontaveit | Laura Siegemund | |
1. podanie % | 58/84 (69%) | 49/78 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 39/58 (67%) | 29/49 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/26 (46%) | 12/29 (41%) |
Zdobyte break-ball | 5/10 (50%) | 4/9 (44%) |
Punkty zdobyte przez return | 37/78 (47%) | 33/84 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 88/162 (54%) | 74/162 (46%) |
Double foul | 3 | 6 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anett Kontaveit | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Anett Kontaveit | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-4 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anett Kontaveit | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Anett Kontaveit | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Anett Kontaveit | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Anett Kontaveit | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Laura Siegemund | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anett Kontaveit | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anett Kontaveit | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Anett Kontaveit | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Anett Kontaveit | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anett Kontaveit | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Anett Kontaveit | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Laura Siegemund | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Anett Kontaveit vs. Laura Siegemund - Wzajemne mecze
06.08.20 | 2. runda | Anett Kontaveit | Laura Siegemund | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Palermo | ceglana |
02.10.18 | 2. runda | Anett Kontaveit | Laura Siegemund | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Beijing | twarda |
Anett Kontaveit form & Laura Siegemund form
Anett Kontaveit - ostatnie mecze
London - trawiasta | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Marie Bouzkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
29.05.23 1. runda | vs. Bernarda Pera | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
Rome - ceglana | ||||
12.05.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 1. runda | vs. Alycia Parks | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
25.04.23 1. runda | vs. Karolina Muchova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
08.02.23 2. runda | vs. Shelby Rogers | 6-4, 3-6, 1-4, - Anett Kontaveit - krecz | szczegóły meczu | |
06.02.23 1. runda | vs. Shuai Zhang | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
19.01.23 2. runda | vs. Magda Linette | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.23 1. runda | vs. Julia Grabher | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
10.01.23 1. runda | vs. Paula Badosa Gibert | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
03.01.23 1. runda | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 6-4, 6-77 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Tereza Martincova | 6-73, 0-1, - Anett Kontaveit - krecz | szczegóły meczu | |
Tallinn - halowa | ||||
02.10.22 Finał | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.10.22 Półfinał | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.09.22 Ćwierćfinał | vs. Ysaline Bonaventure | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.09.22 2. runda | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.09.22 1. runda | vs. Xiyu Wang | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.22 2. runda | vs. Serena Williams | 6-74, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Jaqueline Cristian | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
18.08.22 3. runda | vs. Shuai Zhang | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.22 2. runda | vs. Tereza Martincova | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
10.08.22 2. runda | vs. Jil Teichmann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - twarda | ||||
29.07.22 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Potapova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.07.22 2. runda | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
23.07.22 Finał | vs. Bernarda Pera | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.22 Półfinał | vs. Anastasia Potapova | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.07.22 Ćwierćfinał | vs. Andrea Petkovic | 6-0, 2-0, Andrea Petkovic - krecz | szczegóły meczu | |
20.07.22 2. runda | vs. Rebecca Peterson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Laura Siegemund - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Jelena Ostapenko | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Aleksandra Krunic | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Darja Semenistaja | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Montgomery | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mai Hontama | 1-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
10.02.24 Klasyf. | vs. Danielle Rose Collins | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucia Bronzetti | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Storm Hunter | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-2, 3-6, 7-69 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daria Kasatkina | - Laura Siegemund - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Ana Bogdan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Liudmila Samsonova | 6-71, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Katerina Siniakova | - Laura Siegemund - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.10.23 2. runda | vs. Ulrikke Eikeri | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Xinyu Wang | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Jasmine Paolini | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Lin Zhu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.10.23 Klasyf. | vs. Diana Shnaider | 6-2, 3-0, Diana Shnaider - krecz | szczegóły meczu | |
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Meiling Wang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Cori Gauff | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.23 Klasyf. | vs. Oceane Dodin | 1-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simona Waltert | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alize Cornet | 6-3, 6-76, 2-5, - Laura Siegemund - krecz | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
30.07.23 Finał | vs. Iga Swiatek | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Półfinał | vs. Tatjana Maria | 5-7, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lucrezia Stefanini | 7-65, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu |