Włochy
25.12.99, 24 lat
25.12.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiara Giaquinta vs. Aneta Laboutkova - Wzajemne mecze
23.10.17 | 2. runda klasyf. | Aneta Laboutkova | Chiara Giaquinta | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Chiara Giaquinta form & Aneta Laboutkova form
Chiara Giaquinta - ostatnie mecze
W60 Bellinzona - ceglana | ||||
11.04.22 1. runda klasyf. | vs. Jenny Duerst | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.22 2. runda klasyf. | vs. Xinxin Yao | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
17.12.18 1. runda | vs. Verena Hofer | 6-77, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.12.18 Klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Vera Ploner | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Ema Vasic | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo - ceglana | ||||
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Harriet Hamilton | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Santa Strombach | 6-1, 6-79, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.10.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Maria Staiculescu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - ceglana | ||||
23.10.17 2. runda klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Michela Xibilia | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda | vs. Corina Mader | 6-1, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Valentina Lia | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Melody Hefti | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
Schio - ceglana | ||||
24.07.17 1. runda | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Alessia Biodo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Chiasso - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Kim Fontana | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Sara Marcionni | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Costanza Pera | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Emma Lioi | 7-66, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
26.01.16 1. runda | vs. Alina Wessel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.01.16 Klasyf. | vs. Giorgia Testa | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.01.16 1. runda | vs. Victoria Larriere | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.16 Klasyf. | vs. Sofia Sualehe | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
25.08.14 Klasyf. | vs. Sara Orellana | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.08.14 1. runda klasyf. | vs. Lorena Clemente | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |
Aneta Laboutkova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu |