MECZ
11.05.19 | Półfinał | Aneta Laboutkova | Annick Melgers | 5-7, 6-4, 6-4 | W15 Gothenburg | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Aneta Laboutkova | Annick Melgers | |
1. podanie % | 74/107 (69%) | 62/118 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/74 (62%) | 39/62 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/33 (39%) | 22/56 (39%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 6/18 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 57/118 (48%) | 48/107 (45%) |
Zdobyte punkty – razem | 116/225 (52%) | 109/225 (48%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 2 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Aneta Laboutkova | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Annick Melgers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Annick Melgers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Annick Melgers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Annick Melgers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Aneta Laboutkova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Annick Melgers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aneta Laboutkova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Annick Melgers | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Aneta Laboutkova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Annick Melgers | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Aneta Laboutkova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Annick Melgers | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Annick Melgers | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Annick Melgers | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Aneta Laboutkova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Annick Melgers | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Aneta Laboutkova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Annick Melgers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Annick Melgers | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Annick Melgers | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Aneta Laboutkova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Annick Melgers | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Aneta Laboutkova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Annick Melgers | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Holandia
01.05.99, 24 lat
12052 $
01.05.99, 24 lat
12052 $
Aneta Laboutkova vs. Annick Melgers - Wzajemne mecze
11.05.19 | Półfinał | Aneta Laboutkova | Annick Melgers | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Gothenburg | ceglana |
Aneta Laboutkova form & Annick Melgers form
Aneta Laboutkova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu |
Annick Melgers - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Tereza Dejnozkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hamburg - halowa | ||||
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.21 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.07.21 Klasyf. | vs. Bente Spee | 4-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Don - dywanowa | ||||
20.07.21 1. runda | vs. Alba Rey Garcia | 6-71, - Annick Melgers - krecz | szczegóły meczu | |
W25 The - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
22.06.21 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-66, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.21 1. runda klasyf. | vs. Lara Michel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Alkmaar - ceglana | ||||
25.08.20 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
01.03.20 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Duca | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
06.02.20 2. runda | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.20 1. runda | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
31.01.20 Ćwierćfinał | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.01.20 2. runda | vs. Sofia Dmitrieva | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Anna Morgina | 4-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Maria Marfutina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Marion Viertler | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oldenzaal - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Suzan Lamens | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Diana Chehoudi | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 Klasyf. | vs. Mylene Halemai | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Marina Yudanov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Marie Villet | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Boehner | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.07.19 Klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 6-4, 10-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sandelfjord - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Clara Tauson | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.07.19 1. runda | vs. Natalie Augustinova | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu |