Belgia
16.11.99, 24 lat
16.11.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Anais Kikuchi vs. Aneta Laboutkova - Wzajemne mecze
06.11.17 | 2. runda klasyf. | Aneta Laboutkova | Anais Kikuchi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Heraklion | ceglana |
Anais Kikuchi form & Aneta Laboutkova form
Anais Kikuchi - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Louise Lampla | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guayaquil - ceglana | ||||
18.04.19 2. runda | vs. Sofia Sewing | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.04.19 1. runda | vs. Carolina Alvarez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
27.03.19 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-710, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 Klasyf. | vs. Hailey Wilcox | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Fernanda Castillo Huerta | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
13.03.19 1. runda | vs. Alexandra Mikhailuk | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.19 Klasyf. | vs. Melisa Morales | 0-6, 7-62, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Amelia Fortescue | 6-4, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
05.02.19 1. runda | vs. Alice Tubello | 2-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - ceglana | ||||
28.01.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tyler - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Rhiann Newborn | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Viktoriia Kalinina | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
04.09.18 Klasyf. | vs. Ya Hsin Lee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Fitriana Sabrina | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Min Liu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
17.08.18 Półfinał | vs. Barbara Gatica | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.18 Ćwierćfinał | vs. Juliana Valero | 4-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.08.18 2. runda | vs. Erika Drozd Pereira | 6-75, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.08.18 1. runda | vs. Akilah James | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.08.18 Klasyf. | vs. Marie Elise Casares | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
08.08.18 2. runda | vs. Sofia Luini | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Marcela Bueno | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.08.18 Klasyf. | vs. Carmen Fernanda Elorrieta Flores | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Axana Mareen | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.18 Klasyf. | vs. Diana Chehoudi | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Carlota Molina Megias | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ximena Kompalka | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Catherine Chantraine | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Lea Aiche | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Aneta Laboutkova - ostatnie mecze
W50 Murska - halowa | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Glasgow - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 Klasyf. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25+H Leipzig - ceglana | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 2. runda klasyf. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Koge - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu |