MECZ
26.05.18 | 1. runda klasyf. | Andrijana Stoilkovic | Viktoria Surova | 6-4, 6-4 | Nis | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
13.05.00, 23 lat
13.05.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowacja
27.09.99, 24 lat
27.09.99, 24 lat
Andrijana Stoilkovic vs. Viktoria Surova - Wzajemne mecze
26.05.18 | 1. runda klasyf. | Andrijana Stoilkovic | Viktoria Surova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Nis | ceglana |
Andrijana Stoilkovic form & Viktoria Surova form
Andrijana Stoilkovic - ostatnie mecze
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Salma Raslan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.07.21 2. runda klasyf. | vs. Hla El-Sakka | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
21.07.21 1. runda | vs. Merna Refaat | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
20.07.21 Klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Hla El-Sakka | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Dalia Sherif | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Melisa Senli | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 0-2, - Andrijana Stoilkovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Angelika Shapovalova | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Rita Atik | 6-4, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
25.11.18 2. runda klasyf. | vs. Taisya Pachkaleva | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Jelusic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Bojana Klincov | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Nevena Sokovic | 6-2, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Nika Zupancic | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
11.07.18 1. runda | vs. Barbara Bonic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.18 Klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 3-6, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Darija Mladenovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Kristina Novak | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Paula Baranano | 1-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Stella Kovacicova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 6-0, 4-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
30.05.18 1. runda | vs. Despina Papamichail | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.05.18 Klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |
Viktoria Surova - ostatnie mecze
W25 Arad - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Venla Ahti | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
03.09.19 Klasyf. | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Olomouc - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Darina Precechtelova | 6-76, 0-2, - Viktoria Surova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 Klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ortisei - halowa | ||||
15.12.18 1. runda klasyf. | vs. Andrina Peer | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cordenons - ceglana | ||||
05.11.18 1. runda | vs. Nika Radisic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
01.10.18 1. runda | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Julia Helbet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 Klasyf. | vs. Anna Syrova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Valeriia Sheikina | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
10.09.18 2. runda klasyf. | vs. Karolina Szmit | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.09.18 Klasyf. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.18 1. runda klasyf. | vs. Klara Hajkova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
05.09.18 Klasyf. | vs. Tina Cvetkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
23.08.18 2. runda | vs. Ena Kajevic | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
21.08.18 Klasyf. | vs. Aleksandra Kocic | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.18 1. runda | vs. Jelena Stojanovic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Ksenija Tmusic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Luca Nagymihaly | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Victoria Negoita | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |