INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Margot Yerolymos vs. Andreea Ghitescu - Wzajemne mecze
20.04.18 | Ćwierćfinał | Margot Yerolymos | Andreea Ghitescu | 6-3, 7-60 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
14.02.18 | 1. runda | Andreea Ghitescu | Margot Yerolymos | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Margot Yerolymos form & Andreea Ghitescu form
Margot Yerolymos - ostatnie mecze
W80 Poitiers - halowa | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
13.10.22 2. runda | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Reims - halowa | ||||
06.10.22 2. runda | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.10.22 1. runda | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
22.06.22 1. runda | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denain - ceglana | ||||
16.06.22 2. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Saint - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
22.04.22 2. runda | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
20.04.22 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Oeiras - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Oeiras - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Le - ceglana | ||||
21.03.22 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Joue - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Macon - halowa | ||||
26.02.22 Półfinał | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.22 Ćwierćfinał | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.02.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.22 1. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Grenoble - halowa | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Versmold - ceglana | ||||
25.07.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Les - twarda | ||||
22.07.21 2. runda | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.07.21 1. runda | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Biarritz - ceglana | ||||
15.07.21 2. runda | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Andreea Ghitescu - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
28.08.20 1. runda | vs. Noemi Hemmerich | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.20 1. runda | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.08.20 1. runda | vs. Anna Depenau | 3-6, 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.08.20 1. runda | vs. Charlotte Klasen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.20 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.11.19 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Aysegul Mert | 6-76, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
09.11.19 Półfinał | vs. Shiho Akita | 6-3, 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Lyubov Kostenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Caldas - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Valeria Koussenkova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Svenja Ochsner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Maya Tahan | 6-3, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Koral Koldobski | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Warsaw - ceglana | ||||
07.08.19 1. runda | vs. Victoria Kan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.08.19 Klasyf. | vs. Ipek Oz | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Maddison Inglis | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.07.19 Klasyf. | vs. Layne Sleeth | 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
16.07.19 Klasyf. | vs. Victoria Duval | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sanaz Marand | 1-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
W60 Honolulu - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
13.06.19 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.06.19 Klasyf. | vs. Mary Closs | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |