INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Natalija Stevanovic vs. Andreea Rosca - Wzajemne mecze
18.02.18 | Finał | Andreea Rosca | Natalija Stevanovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Natalija Stevanovic form & Andreea Rosca form
Natalija Stevanovic - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jule Niemeier | 6-75, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Mccartney Kessler | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Morelia - twarda | ||||
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Hailey Baptiste | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Kayla Cross | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Irapuato - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Porto - halowa | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W75+H Porto - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Maya Joint | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
03.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
04.12.23 1. runda | vs. Rebecca Sramkova | 1-6, 0-2, - Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W100 Takasaki - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Yue Yuan | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Na-Lae Han | 6-3, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-2, 7-67 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-2, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
W80 Poitiers - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Mai Hontama | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Nadiya Kolb | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
15.10.23 Klasyf. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chiraz Bechri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Quinta - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
16.09.23 Klasyf. | vs. Maria Mateas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Katrina Scott | 2-6, 3-3, - Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Brasilia - twarda | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Cadence Brace | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda | vs. Katarina Kozarov | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
25.07.23 1. runda | vs. Tatjana Maria | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Andreea Rosca - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.22 Klasyf. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |