MECZ
27.07.15 | 1. runda klasyf. | Andreea Rosca | Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | Targu Jiu | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
06.01.99, 25 lat
06.01.99, 25 lat
Andreea Rosca vs. Ioana Alexandra Negoitescu - Wzajemne mecze
27.07.15 | 1. runda klasyf. | Andreea Rosca | Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | Targu Jiu | ceglana |
Andreea Rosca form & Ioana Alexandra Negoitescu form
Andreea Rosca - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.22 Klasyf. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Ioana Alexandra Negoitescu - ostatnie mecze
W25 Limassol - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tamara Kostic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Limassol - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Fiano - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Gubertini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Naia Mercadier | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
14.08.23 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Alaminos - ceglana | ||||
01.05.23 Klasyf. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Andra Diana Stanciu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Rebecca Amerio | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Anja Petkovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Marie Villet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Irene Verzin | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Carmen Gallardo Guevara | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Oana Cocan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
15.10.18 Klasyf. | vs. Eva-Maria Riml | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.10.18 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.10.18 1. runda | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.18 Klasyf. | vs. Polina Gubina | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
10.07.18 Klasyf. | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
02.07.18 Klasyf. | vs. Maria Alexia Gandac | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mihaela Micu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |