MECZ
18.01.18 | 2. runda | Andreea Rosca | Clara Vlasselaer | 7-5, 6-0 | Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Andreea Rosca | Clara Vlasselaer | |
1. podanie % | 43/59 (73%) | 45/71 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/43 (56%) | 20/45 (44%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/16 (38%) | 7/26 (27%) |
Zdobyte break-ball | 8/14 (57%) | 4/5 (80%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/71 (62%) | 29/59 (49%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/130 (57%) | 56/130 (43%) |
Double foul | 2 | 4 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andreea Rosca vs. Clara Vlasselaer - Wzajemne mecze
18.01.18 | 2. runda | Andreea Rosca | Clara Vlasselaer | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Andreea Rosca form & Clara Vlasselaer form
Andreea Rosca - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.22 Klasyf. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Clara Vlasselaer - ostatnie mecze
W35 Santa - ceglana | ||||
28.03.24 1. runda | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Le - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W50 Edgbaston - halowa | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W35 Le - twarda | ||||
28.01.24 Finał | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | szczegóły meczu | |
W35 Petit - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W35 Loughborough - halowa | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Selva - halowa | ||||
29.11.23 2. runda | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |