INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chieh-Yu Hsu vs. Andreea Rosca - Wzajemne mecze
17.02.18 | Półfinał | Andreea Rosca | Chieh-Yu Hsu | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Chieh-Yu Hsu form & Andreea Rosca form
Chieh-Yu Hsu - ostatnie mecze
W35 Wesley - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Panna Bartha | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tara Malik | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75 Rome - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Iryna Shymanovich | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Alana Smith | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Autumn Clemons | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sophie Chang | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
16.01.24 Klasyf. | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Taylor Marie Gales | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
09.01.24 Klasyf. | vs. Angella Okutoyi | 2-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - halowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Lucia Peyre | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Kolie Allen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
24.10.23 Klasyf. | vs. Dj Bennett | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda klasyf. | vs. Taylor Gruber | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Jackson - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Carolina Gomez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Florence - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Hibah Shaikh | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Noa Boyd | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - halowa | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Stacey Fung | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Ana Grubor | 6-3, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Emma Lella | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Hilton - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Layne Sleeth | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Lucciana Perez Alarcon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Tyra Caterina Grant | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
18.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Lexington - twarda | ||||
01.08.23 Klasyf. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ana Grubor | 5-7, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Wichita - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Reese Brantmeier | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Sumter - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Huntsville - ceglana | ||||
27.05.23 Półfinał | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Andreea Rosca - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.22 Klasyf. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |