MECZ
05.09.18 | 1. runda | Andreea Rosca | Amina Anshba | 6-2, 6-2 | Sofia | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Andreea Rosca | Amina Anshba | |
1. podanie % | 38/54 (70%) | 35/47 (74%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/38 (71%) | 14/35 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/16 (44%) | 5/12 (42%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 28/47 (60%) | 20/54 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 62/101 (61%) | 39/101 (39%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Andreea Rosca | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Amina Anshba | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-0 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andreea Rosca | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
4-1 | Amina Anshba | |
0-0, A-40[BP] | ||
4-2 | Amina Anshba | |
0-0, 40-0[BP] | ||
5-2 | Amina Anshba | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andreea Rosca | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Andreea Rosca | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Andreea Rosca | 3-2 | |
0-0 | ||
Andreea Rosca | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andreea Rosca vs. Amina Anshba - Wzajemne mecze
05.09.18 | 1. runda | Andreea Rosca | Amina Anshba | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Sofia | ceglana |
Andreea Rosca form & Amina Anshba form
Andreea Rosca - ostatnie mecze
W15 Bucharest - ceglana | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Alexia Iulia Marginean | 5-7, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Yecla - twarda | ||||
01.06.23 2. runda | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 1. runda | vs. Victoria Gomez | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
25.05.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.05.23 1. runda | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
03.11.22 2. runda | vs. Alice Robbe | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Julia Grabher | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
05.09.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.22 1. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
14.08.22 Finał | vs. Julia Avdeeva | 6-1, 6-75, 7-61 | szczegóły meczu | |
13.08.22 Półfinał | vs. Cristina Dinu | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.08.22 Ćwierćfinał | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.08.22 2. runda | vs. Mihaela Tsoneva | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.08.22 1. runda | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Iasi - ceglana | ||||
01.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Amstelveen - ceglana | ||||
05.07.22 Klasyf. | vs. Johana Markova | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
04.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nikki Redelijk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Prokuplje - ceglana | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Natalia Szabanin | 0-5, - Andreea Rosca - krecz | szczegóły meczu | |
23.06.22 2. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Ivana Jorovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Ivana Jorovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.06.22 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Brasov - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.05.22 Klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 6-78, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
02.05.22 1. runda klasyf. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu |
Amina Anshba - ostatnie mecze
W75 Maribor - halowa | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
23.02.24 2. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
05.12.23 1. runda | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 Klasyf. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Maspalomas - ceglana | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 Klasyf. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
10.07.23 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W60 Montpellier - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Perigueux - ceglana | ||||
27.06.23 1. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Ricany - ceglana | ||||
14.06.23 2. runda | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 1. runda | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Bodrum - ceglana | ||||
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu |