Andrea Renee Villarreal vs. Giovanna Tomita 24.07.2017

Andrea Renee Villarreal vs. Giovanna Tomita 24.07.2017 - Campos Do Jordao - porównanie

MECZ

24.07.171. rundaAndrea Renee Villarreal Giovanna Tomita 6-3, 5-7, 6-3 Brazil Campos Do twarda

STATYSTYKA MECZU

Andrea Renee VillarrealGiovanna Tomita
1. podanie %59/93 (63%)65/102 (64%)
Punkty zdobyte z 1. podania40/59 (68%)36/65 (55%)
Punkty zdobyte z 2. podania12/34 (35%)15/37 (41%)
Zdobyte break-ball8/15 (53%)6/9 (67%)
Punkty zdobyte przez return51/102 (50%)41/93 (44%)
Zdobyte punkty – razem103/195 (53%)92/195 (47%)
Double foul414
Asy10

STATYSTYKA MECZU

6-3

Andrea Renee Villarreal
Meksyk
24.03.94, 24 lat




872
14
13642 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Brazylia
03.04.93, 25 lat






13941 $
Giovanna Tomita
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko

Andrea Renee Villarreal vs. Giovanna Tomita - Wzajemne mecze

24.07.171. rundaAndrea Renee VillarrealGiovanna Tomita6-3, 5-7, 6-3 szczegóły meczuBrazil Campos Do twarda

Andrea Renee Villarreal - ostatnie mecze

Colombia Bogota - ceglana
08.12.18
Finał
vs. Allura Zamarripa3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
07.12.18
Półfinał
vs. Maria Paulina Perez Garcia6-2, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
06.12.18
Ćwierćfinał
vs. Mariana Carvajal6-0, 7-63 zwycięstwoszczegóły meczu
05.12.18
2. runda
vs. Paula Andrea Coronado6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
03.12.18
1. runda
vs. Gabriela Macias7-67, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
USA Norman - twarda
12.11.18
2. runda klasyf.
vs. Madison Harrison7-63, 6-76, 1-6 porażkaszczegóły meczu
11.11.18
1. runda klasyf.
vs. Jerricka Boone6-1, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Chile Colina - ceglana
03.11.18
1. runda klasyf.
vs. Jazmin Ortenzi7-64, 4-6, 6-77 porażkaszczegóły meczu
Canada Saguenay - halowa
20.10.18
1. runda klasyf.
vs. Nadja Gilchrist5-7, 6-4, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Japan Hamamatsu - dywanowa
14.10.18
1. runda klasyf.
vs. Nana Kawagishi0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Japan Makinohara - dywanowa
07.10.18
1. runda klasyf.
vs. Honoka Kobayashi0-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
USA Lubbock - twarda
17.09.18
2. runda klasyf.
vs. Anhzelika Isaeva6-4, 2-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
16.09.18
1. runda klasyf.
vs. Luisa Stefani2-6, 6-4, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
El Salvador Santa Tecla - twarda
09.08.18
Ćwierćfinał
vs. Monica Robinson5-7, 4-6 porażkaszczegóły meczu
08.08.18
2. runda
vs. Rut Galindo6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
07.08.18
1. runda
vs. Julia Vulpio6-2, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
France Dijon - twarda
18.07.18
2. runda
vs. Emmanuelle Salas1-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
16.07.18
1. runda
vs. Kajsa Rinaldo Persson6-3, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Holland Amstelveen - ceglana
11.07.18
1. runda
vs. Suzan Lamens3-6, 5-7 porażkaszczegóły meczu
Holland Den Haag - ceglana
03.07.18
1. runda
vs. Merel Hoedt3-6, 6-76 porażkaszczegóły meczu
Holland Alkmaar - ceglana
26.06.18
1. runda
vs. Shaline-Doreen Pipa4-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Canada Victoria - halowa
19.06.18
1. runda
vs. Gail Brodsky3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
USA Naples - ceglana
28.05.18
1. runda klasyf.
vs. Ashley Vielma6-1, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
28.05.18
2. runda klasyf.
vs. Salome Devidze4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
USA Osprey - ceglana
23.05.18
Klasyf.
vs. Hailey Baptiste0-6, 6-0, 7-10 porażkaszczegóły meczu
22.05.18
2. runda klasyf.
vs. Gianna Pielet6-2, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
21.05.18
1. runda klasyf.
vs. Sophia Kermet6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Trinidad Tacarigua - twarda
12.05.18
Finał
vs. Maria Jose Portillo Ramirez2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
11.05.18
Półfinał
vs. Gail Brodsky7-5, 7-66 zwycięstwoszczegóły meczu
10.05.18
Ćwierćfinał
vs. Kirsten-Andrea Weedon6-2, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu

Giovanna Tomita - ostatnie mecze

Argentina Villa Del - ceglana
24.04.18
1. runda
vs. Julieta Estable3-6, 4-6 porażkaszczegóły meczu
Argentina Villa Dolores - ceglana
17.04.18
1. runda
vs. Nathaly Kurata2-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Brazil Sao Jose - ceglana
14.03.18
1. runda
vs. Stephanie Nemtsova3-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
12.03.18
Klasyf.
vs. Victoria Ariadna Beccio6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
11.03.18
2. runda klasyf.
vs. Pamela Wu6-4, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Brazil Campinas - ceglana
06.03.18
1. runda
vs. Nathaly Kurata4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Brazil Sao Paulo - ceglana
26.02.18
2. runda klasyf.
vs. Camila Giangreco Campiz4-6, 1-6 porażkaszczegóły meczu
25.02.18
1. runda klasyf.
vs. Juliana Jose Parra Gomez6-0, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
Brazil Curitiba - ceglana
18.02.18
1. runda klasyf.
vs. Alexa Ryngler3-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Paraguay Luque - twarda
20.12.17
2. runda
vs. Melany Solange Krywoj4-6, 6-2, 3-6 porażkaszczegóły meczu
18.12.17
1. runda
vs. Marcela Bueno6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Brazil Catanduva - ceglana
02.12.17
Ćwierćfinał
vs. Carla Lucero6-4, 3-6, 6-76 porażkaszczegóły meczu
30.11.17
2. runda
vs. Juliana Silva De Carvalho6-0, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
28.11.17
1. runda
vs. Yolande Leacock6-3, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Paraguay Encarnacion - ceglana
07.11.17
1. runda
vs. Ivania Martinich2-6, 0-6 porażkaszczegóły meczu
Paraguay Asuncion - ceglana
01.11.17
2. runda
vs. Stephanie Petit1-6, 1-2, - Giovanna Tomita - kreczporażkaszczegóły meczu
30.10.17
1. runda
vs. Ximena Monserrath Duarte Ramirez7-5, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Paraguay Lambare - ceglana
23.10.17
1. runda
vs. Eduarda Piai3-6, 3-6 porażkaszczegóły meczu
Argentina Buenos Aires - ceglana
13.09.17
1. runda
vs. Maria Lourdes Carle0-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
Brazil Campos Do - twarda
24.07.17
1. runda
vs. Andrea Renee Villarreal3-6, 7-5, 3-6 porażkaszczegóły meczu
24.07.17
Klasyf.
vs. Roosh Wijesundera6-3, 6-3 zwycięstwoszczegóły meczu
Brazil Campos Do - twarda
13.07.17
2. runda
vs. Barbara Gatica1-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
11.07.17
1. runda
vs. Maria Silva5-7, 6-0, 6-1 zwycięstwoszczegóły meczu
Argentina Villa Del - ceglana
30.05.17
1. runda
vs. Quinn Gleason4-6, 2-6 porażkaszczegóły meczu
29.05.17
Klasyf.
vs. Candela Bonivardi6-2, 6-0 zwycięstwoszczegóły meczu
29.05.17
1. runda klasyf.
vs. Micaela Belen Maiz6-3, 7-5 zwycięstwoszczegóły meczu
29.05.17
2. runda klasyf.
vs. Agustina Belen Diaz6-0, 6-2 zwycięstwoszczegóły meczu
Brazil Sao Jose - ceglana
07.04.17
Ćwierćfinał
vs. Stephanie Petit2-6, 6-3, 2-6 porażkaszczegóły meczu
06.04.17
2. runda
vs. Paula Baranano6-0, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
04.04.17
1. runda
vs. Lisa-Marie Maetschke4-6, 7-68, 6-4 zwycięstwoszczegóły meczu
<