MECZ
25.10.16 | 1. runda | Andrea Renee Villarreal | Eva Raszkiewicz | 6-3, 6-0 | Tampico | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Andrea Renee Villarreal | Eva Raszkiewicz | |
1. podanie % | 23/40 (58%) | 34/53 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/23 (70%) | 16/34 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 5/19 (26%) |
Zdobyte break-ball | 6/12 (50%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/53 (60%) | 14/40 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
USA
22.12.92, 31 lat
17867 $
22.12.92, 31 lat
17867 $
Andrea Renee Villarreal vs. Eva Raszkiewicz - Wzajemne mecze
25.10.16 | 1. runda | Andrea Renee Villarreal | Eva Raszkiewicz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Tampico | twarda |
Andrea Renee Villarreal form & Eva Raszkiewicz form
Andrea Renee Villarreal - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
08.04.21 2. runda | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.21 1. runda | vs. Stacey Fung | 7-65, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.03.21 1. runda | vs. Karman Kaur Thandi | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
23.03.21 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.03.21 Klasyf. | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 6-74, 8-10 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Newport - twarda | ||||
02.03.21 1. runda klasyf. | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Orlando - ceglana | ||||
12.11.19 Klasyf. | vs. Nastja Kolar | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.11.19 1. runda klasyf. | vs. Mary Jean Brumfield | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Sophia Whittle | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 Klasyf. | vs. Emerald Able | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Shelby Prince | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Waco - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Vladica Babic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hilton - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Nina Stadler | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 0-6, 7-65, 7-68 | szczegóły meczu | |
W60 Charleston - ceglana | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Ashley Kratzer | 6-2, 5-7, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Sarah Lee | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Katerina Stewart | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Camila Romero | 6-0, 7-62 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Fort - twarda | ||||
01.08.19 2. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.19 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-3, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Evansville - twarda | ||||
24.07.19 1. runda | vs. Alexandra Osborne | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Denver - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Usue Maitane Arconada | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
12.06.19 1. runda | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Bethany - ceglana | ||||
04.06.19 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Zoe Gwen Scandalis | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Eva Raszkiewicz - ostatnie mecze
W15 Cancun - twarda | ||||
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Misa Malkin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Natsumi Kawaguchi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
05.12.19 2. runda | vs. Elle Christensen | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.12.19 1. runda | vs. Tricia Mar | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Naples - ceglana | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Elle Christensen | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.10.19 Klasyf. | vs. Sofia Elena Cabezas Dominguez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
24.10.19 2. runda | vs. Stacey Fung | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.10.19 1. runda | vs. Layla Bryant | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Metepec - twarda | ||||
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 4-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Lucianna Piedra | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Amber Washington | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Sumter - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Andreea Ghitescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Williamsburg - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Emiliana Arango | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W80 Charlottesville - ceglana | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Tori Kinard | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jackson - ceglana | ||||
02.04.19 Klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Mckenna Wheatley | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
01.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alice Garcia | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Emma Allen | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hilton Head - ceglana | ||||
24.09.18 1. runda klasyf. | vs. Sanyukta Gawande | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil - ceglana | ||||
13.08.18 1. runda | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Santa Tecla - twarda | ||||
09.08.18 2. runda | vs. Monica Robinson | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 1. runda | vs. Sofia Chang | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Lexington - twarda | ||||
30.07.18 1. runda klasyf. | vs. Julia Elbaba | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Victoria - halowa | ||||
18.06.18 Klasyf. | vs. Chloe Julia Goyette | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tricia Mar | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bethany Beach - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda klasyf. | vs. Nicole Hammond | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Naples - ceglana | ||||
28.05.18 1. runda klasyf. | vs. Rasheeda Mcadoo | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Osprey - ceglana | ||||
22.05.18 1. runda klasyf. | vs. Abigail Forbes | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tacarigua - twarda | ||||
07.05.18 1. runda | vs. Kerrie Cartwright | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |