MECZ
17.07.18 | 1. runda | Andrea Lazaro Garcia | Laura Lopez Giese | 6-1, 6-2 | Don Benito | dywanowa |
STATYSTYKA MECZU
Andrea Lazaro Garcia | Laura Lopez Giese | |
1. podanie % | 29/46 (63%) | 22/44 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/29 (83%) | 13/22 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/17 (59%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 24/44 (55%) | 12/46 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/90 (64%) | 32/90 (36%) |
Double foul | 1 | 6 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Laura Lopez Giese | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 1-0 | |
Andrea Lazaro Garcia | 2-0 | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Laura Lopez Giese | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 5-0 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Laura Lopez Giese | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 2-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Laura Lopez Giese | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Andrea Lazaro Garcia | 4-2 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Andrea Lazaro Garcia | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
11.03.00, 24 lat
11.03.00, 24 lat
Andrea Lazaro Garcia vs. Laura Lopez Giese - Wzajemne mecze
17.07.18 | 1. runda | Andrea Lazaro Garcia | Laura Lopez Giese | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | Don Benito | dywanowa |
Andrea Lazaro Garcia form & Laura Lopez Giese form
Andrea Lazaro Garcia - ostatnie mecze
W35 Alaminos - ceglana | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, - Andrea Lazaro Garcia - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Andreea Mitu | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
24.02.24 Ćwierćfinał | vs. Francesca Jones | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.02.24 2. runda | vs. Sada Nahimana | 2-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.02.24 1. runda | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Hammamet - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Marie Benoit | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Ariana Geerlings | 7-62, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 Finał | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Lavinia Tanasie | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Alexandra Cadantu | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Boyoung Jeong | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 3. runda | vs. Isabella Shinikova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Enola Chiesa | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-76, 1-4, - Andrea Lazaro Garcia - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Lina Gjorcheska | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Eleni Christofi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Les - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Maria Bondarenko | 7-65, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Lois Boisson | 7-5, 6-70, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 4-0, Carlota Martinez Cirez - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Lucia Cortez Llorca | 7-5, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Laura Lopez Giese - ostatnie mecze
Don Benito - dywanowa | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
21.05.18 Klasyf. | vs. Margarita Betova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sara Escoda | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Britt Geukens | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
14.02.18 1. runda | vs. Erina Hayashi | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.18 Klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 6-3, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Margherita Brufani | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.02.18 2. runda klasyf. | vs. Marta Gonzalez Ballbe | 2-6, 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
13.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lucia Marzal Martinez | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
13.09.17 1. runda | vs. Maria Joao Koehler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.09.17 1. runda | vs. Ines Murta | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Olga Parres Azcoitia | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Charlotte Roemer | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
05.12.16 Klasyf. | vs. Ksenija Sharifova | 6-1, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.12.16 2. runda klasyf. | vs. Laia Conde Monfort | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Castellon - ceglana | ||||
28.11.16 1. runda klasyf. | vs. Irene Garceran | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
16.11.16 1. runda | vs. Alicia Herrero Linana | 6-77, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.11.16 2. runda klasyf. | vs. Alba Pedrero Galindo | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.16 Klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.16 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Mironova | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vinaros - ceglana | ||||
07.11.16 2. runda klasyf. | vs. Lidia Moreno Arias | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Celia Montero Estevan | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Monzon - twarda | ||||
09.05.16 1. runda | vs. Maria Jose Luque Moreno | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.05.16 1. runda klasyf. | vs. Marina Rodriguez Garcia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.16 Klasyf. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tarragona - ceglana | ||||
29.02.16 1. runda klasyf. | vs. Gemma Garcia | 5-7, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.16 2. runda klasyf. | vs. Ksenija Sharifova | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
22.02.16 1. runda klasyf. | vs. Paola Exposito Diaz-Delgad | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.02.16 2. runda klasyf. | vs. Maria Joao Koehler | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |