Francja
29.11.94, 29 lat
13684 $
29.11.94, 29 lat
13684 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Louise Lampla vs. Andrea Gamiz - Wzajemne mecze
31.01.18 | 1. runda | Andrea Gamiz | Louise Lampla | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Louise Lampla form & Andrea Gamiz form
Louise Lampla - ostatnie mecze
W15 Madrid - ceglana | ||||
07.12.20 1. runda klasyf. | vs. Vitoria Solis Urdiales | 6-2, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Las - ceglana | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Emma Lene | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.11.20 1. runda klasyf. | vs. Blanca Alvarez Rojas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Platja - ceglana | ||||
26.10.20 2. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Laure Line Glaude | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Victoria Gomez | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Oeiras - ceglana | ||||
18.08.20 Klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.08.20 2. runda klasyf. | vs. Fiona Codino | 7-63, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda klasyf. | vs. Beatriz Casaca | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Maria Lota Kaul | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Isabella Tiscornia | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Helena Stevic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Las - ceglana | ||||
06.08.19 Klasyf. | vs. Josephine Boualem | 6-3, 2-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Les - twarda | ||||
23.07.19 Klasyf. | vs. Julia Lovqvist | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Tania Munteanu | 6-1, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - twarda | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Maneva Rakotomalala | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
09.07.19 Klasyf. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Joya Nicolas | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Madrid - twarda | ||||
24.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Barcelona - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 Klasyf. | vs. Celestine Avomo Ella | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Andrea Gamiz - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
02.11.22 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |