MECZ
20.09.10 | Ćwierćfinał | Andrea Gamiz | Gabriela Coglitore | 6-71, 6-2, 7-64 | Caracas | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Andrea Gamiz vs. Gabriela Coglitore - Wzajemne mecze
20.09.10 | Ćwierćfinał | Andrea Gamiz | Gabriela Coglitore | 6-71, 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | Caracas | twarda |
21.09.09 | 1. runda | Gabriela Coglitore | Andrea Gamiz | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | Cd. Obregon | twarda |
Andrea Gamiz form & Gabriela Coglitore form
Andrea Gamiz - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
02.11.22 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Gabriela Coglitore - ostatnie mecze
Duino Aurisina - ceglana | ||||
31.08.15 1. runda | vs. Camilla Scala | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Grado - ceglana | ||||
25.05.15 1. runda klasyf. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Velenje - ceglana | ||||
18.05.15 Klasyf. | vs. Gabriela Horackova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.05.15 1. runda klasyf. | vs. Lara Glavic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.01.14 1. runda klasyf. | vs. Petra Ivankovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.01.14 2. runda klasyf. | vs. Natalia Vajdova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.01.14 Klasyf. | vs. Risa Hasegawa | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.01.14 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.01.14 2. runda klasyf. | vs. Cristina Ene | 4-6, 6-1, 4-1, Cristina Ene - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.01.14 Klasyf. | vs. Risa Hasegawa | 4-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.01.14 1. runda klasyf. | vs. Heloise Arace | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Vallduxo - ceglana | ||||
30.09.13 1. runda klasyf. | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Seville - ceglana | ||||
23.09.13 2. runda klasyf. | vs. Laura Roig Tortajada | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.09.13 Klasyf. | vs. Estelle Cascino | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lleida - ceglana | ||||
09.09.13 1. runda | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Berlin - ceglana | ||||
02.09.13 1. runda | vs. Karen Barritza | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Portschach - ceglana | ||||
19.08.13 Klasyf. | vs. Aina Schaffner Riera | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.08.13 1. runda | vs. Nastja Kolar | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.13 2. runda klasyf. | vs. Lisa Bastianello | 6-75, 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
Villa Maria - ceglana | ||||
06.05.13 1. runda | vs. Carla Bruzzesi Avella | 5-7, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Villa Allende - ceglana | ||||
29.04.13 1. runda | vs. Ivania Martinich | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Temuco - ceglana | ||||
19.11.12 1. runda | vs. Vanesa Furlanetto | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Asuncion - ceglana | ||||
05.11.12 1. runda klasyf. | vs. Sara Gimenez | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
29.10.12 1. runda | vs. Maria-Fernanda Alves | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.10.12 2. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.10.12 Klasyf. | vs. Cecilia Crevani | 6-0, 3-0, Cecilia Crevani - krecz | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
17.09.12 1. runda | vs. Maria Herazo Gonzalez | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Pereira - ceglana | ||||
10.09.12 Ćwierćfinał | vs. Cecilia Costa | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.12 1. runda | vs. Louise Brunskog | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.12 2. runda | vs. Tanya Samodelok | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |