Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
08.03.93, 31 lat
15193 $
08.03.93, 31 lat
15193 $
Andrea Gamiz vs. Diana Stomlega - Wzajemne mecze
22.11.10 | Ćwierćfinał | Andrea Gamiz | Diana Stomlega | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Vallduxo | ceglana |
Andrea Gamiz form & Diana Stomlega form
Andrea Gamiz - ostatnie mecze
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jil Teichmann | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Lisbon - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kimmi Hance | 6-4, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
03.09.23 Klasyf. | vs. Angelica Moratelli | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palermo - ceglana | ||||
15.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sofya Lansere | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
W40 Palma - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Valeria Savinykh | 0-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 Klasyf. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Valencia - ceglana | ||||
10.06.23 1. runda klasyf. | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
La Bisbal - ceglana | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Wiesbaden - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-1, - Andrea Gamiz - krecz | szczegóły meczu | |
W80 Zaragoza - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.04.23 Klasyf. | vs. Emma Lene | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.04.23 1. runda klasyf. | vs. Adriana Cortes | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Laura Pigossi | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.23 Klasyf. | vs. Carole Monnet | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
W40 Anapoima - ceglana | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Carole Monnet | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.03.23 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.23 Klasyf. | vs. Jasmin Jebawy | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Mariana Isabel Higuita Barraza | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Boca - ceglana | ||||
09.03.23 2. runda | vs. Paula Ormaechea | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.03.23 1. runda | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Marcela Zacarias | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
06.02.23 Klasyf. | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Johanna Hiesmair | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Monastir - twarda | ||||
11.01.23 1. runda | vs. Alice Rame | 4-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
02.11.22 2. runda | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Diana Stomlega - ostatnie mecze
Sharm El - twarda | ||||
15.07.13 1. runda | vs. Ekaterina Lavrikova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
08.07.13 1. runda | vs. Jade Schoelink | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melilla - twarda | ||||
24.06.13 2. runda | vs. Alexandra Nancarrow | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.13 Ćwierćfinał | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.06.13 1. runda | vs. Carmen Lopez-Rueda | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.06.13 2. runda | vs. Manisha Foster | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.13 1. runda | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Mallorca - ceglana | ||||
25.02.13 1. runda klasyf. | vs. Hayley Macpherson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.02.13 2. runda klasyf. | vs. Eleonora Mindiyarova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca - ceglana | ||||
18.02.13 1. runda | vs. Giulia Sussarello | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.13 2. runda klasyf. | vs. Maria-Jose Sastre-Comas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.13 Klasyf. | vs. Natalia Semenenko | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.02.13 1. runda | vs. Vanesa Furlanetto | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.02.13 Klasyf. | vs. Yoshimi Kawasaki | 6-73, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.13 2. runda klasyf. | vs. Elena Bertoia | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
04.02.13 2. runda klasyf. | vs. Megane Bianco | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.13 Klasyf. | vs. Diana Bogoliy | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vallduxo - ceglana | ||||
19.11.12 1. runda | vs. Sara Sorribes Tormo | 6-2, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Benicarlo - ceglana | ||||
05.11.12 1. runda | vs. Andrea Lazaro Garcia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
24.09.12 1. runda klasyf. | vs. Elvira Beatriz Lopez Vila | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.12 2. runda klasyf. | vs. Katharina Negrin | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.12 Klasyf. | vs. Kana Daniel | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.12 1. runda | vs. Chiara Mendo | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lleida - ceglana | ||||
10.09.12 Klasyf. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.12 2. runda klasyf. | vs. Yana Yurchenko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
16.07.12 1. runda | vs. Yuka Higuchi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - twarda | ||||
09.07.12 1. runda | vs. Elisabeth Fournier | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melilla - twarda | ||||
25.06.12 1. runda | vs. Isabella Fernandez Diaz | 3-6, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.06.12 Ćwierćfinał | vs. Rocio De La Torre-Sanchez | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
25.06.12 2. runda | vs. Alix Collombon | 6-4, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu |