Francja
15.11.03, 20 lat
15.11.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Emma Aucagne vs. Andre Lukosiute - Wzajemne mecze
17.12.18 | Klasyf. | Andre Lukosiute | Emma Aucagne | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Monastir | twarda |
Emma Aucagne form & Andre Lukosiute form
Emma Aucagne - ostatnie mecze
W15 Andrezieux - halowa | ||||
30.09.19 1. runda klasyf. | vs. Schena Benamar | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Clermont - halowa | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Sandy Marti | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.12.18 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Andre Lukosiute - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Ella Mcdonald | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Kateryna Lazarenko | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lousada - halowa | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 12-14 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tilde Stromquist | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nasbypark - halowa | ||||
05.11.23 Finał | vs. Daria Lopatetskaya | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.11.23 Półfinał | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Bella Bergkvist Larsson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Katharina Hering | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
25.10.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Shrewsbury - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Simona Waltert | 5-7, 6-74 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Kathleen Kanev | 2-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Wildgruber | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Saki Imamura | 7-64, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ellie Blackford | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
07.08.23 Klasyf. | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-61, 7-10 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alice Gillan | 4-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Foxhills - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 5-7, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Radka Zelnickova | 3-3, - Andre Lukosiute - krecz | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
W40 Tallinn - halowa | ||||
16.01.23 1. runda klasyf. | vs. Dominika Salkova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |