MECZ
09.12.19 | 2. runda klasyf. | Andra Maria Nitescu | Diana Maria Mihail | 6-4, 6-0 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rumunia
24.04.97, 26 lat
24.04.97, 26 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
15.08.00, 23 lat
15.08.00, 23 lat
Andra Maria Nitescu vs. Diana Maria Mihail - Wzajemne mecze
09.12.19 | 2. runda klasyf. | Andra Maria Nitescu | Diana Maria Mihail | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Andra Maria Nitescu form & Diana Maria Mihail form
Andra Maria Nitescu - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Alara Ayaz | 6-3, 6-73, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Chantal Skamlova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.01.20 Klasyf. | vs. Mariam Samy | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Andjela Jocovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Anna Siskova | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Caroline Fawzy | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
11.12.19 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.12.19 Klasyf. | vs. Dareen Elleithy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.12.19 2. runda klasyf. | vs. Diana Maria Mihail | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
08.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andra Cristina Captan | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andjela Sebrek | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Figueira Da - twarda | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Candela Bugnon | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Ioana Toanchina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
03.07.18 1. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ioana Toanchina | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Zotova | 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.02.18 1. runda | vs. Melany Solange Krywoj | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.12.17 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.12.17 1. runda | vs. Elixane Lechemia | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 2. runda klasyf. | vs. Roxana Repasi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.12.17 Klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Sara Cvorovic | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Sophie Gerits | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
28.11.17 1. runda | vs. Sabrina Rittberger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
07.11.17 1. runda | vs. Vitalia Stamat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
01.11.17 1. runda | vs. Irina Lapustina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Diana Maria Mihail - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - krecz | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Ust - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | szczegóły meczu | |
W25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W40 La - twarda | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 La - twarda | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.05.23 2. runda klasyf. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu |