MECZ
10.11.19 | 1. runda klasyf. | Andjela Sebrek | Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Serbia
02.07.98, 25 lat
02.07.98, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Czechy
29.01.03, 21 lat
29.01.03, 21 lat
Andjela Sebrek vs. Natalie Augustinova - Wzajemne mecze
10.11.19 | 1. runda klasyf. | Andjela Sebrek | Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Andjela Sebrek form & Natalie Augustinova form
Andjela Sebrek - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Laura Szabo | 6-4, 1-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Curtea - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.19 Klasyf. | vs. Anja Draskovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 2. runda klasyf. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Zita Kovacs | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.19 1. runda | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
08.05.19 1. runda | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
07.05.19 Klasyf. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
03.12.18 Klasyf. | vs. Wiktoria Saska | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Cristina Ene | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.08.18 Klasyf. | vs. Luca Fabian | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Claudia Cianci | 1-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 1-6, 1-5, - Andjela Sebrek - krecz | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Di Muzio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Tanja Grzan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.17 Klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Vancagovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Theiviya Selvarajoo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.03.17 2. runda klasyf. | vs. Jawairiah Noordin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
17.10.16 2. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Natalie Augustinova - ostatnie mecze
W25 Jablonec - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Gina Feistel | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriela Skrabalova | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vejle - ceglana | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Helena Buchwald | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda | vs. Darja Vidmanova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Iva Sepa | 7-5, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Zara Brankovic | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - dywanowa | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
03.11.21 1. runda | vs. Esther Lopez Alcaraz | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.21 2. runda klasyf. | vs. Victoria Wiche | - Natalie Augustinova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Giulia Carbonaro | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Aline Thommen | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.10.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Sofia Haseth | 7-65, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
17.09.21 2. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.21 1. runda | vs. Zlata Yankovskaya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
06.09.21 2. runda klasyf. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.21 1. runda klasyf. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 7-64, 10-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Prerov - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Soboleva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bratislava - ceglana | ||||
09.08.21 1. runda klasyf. | vs. Lara Schmidt | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bydgoszcz - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Andjela Lopicic | 6-0, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
23.05.21 2. runda klasyf. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Richard | 4-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ema Bubalo | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Maria Petrovic | 7-65, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |