MECZ
14.07.18 | 1. runda klasyf. | Anastazja Rosnowska | Margaux Maquet | 6-0, 6-4 | Brussels | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Anastazja Rosnowska | Margaux Maquet | |
1. podanie % | 35/46 (76%) | 24/47 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 25/35 (71%) | 11/24 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/11 (45%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 2/2 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/47 (62%) | 16/46 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 59/93 (63%) | 34/93 (37%) |
Double foul | 1 | 5 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Anastazja Rosnowska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Margaux Maquet | |
0-0, 40-30[BP] | ||
2-0 | Margaux Maquet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
3-0 | Margaux Maquet | |
0-0, 40-30[BP] | ||
4-0 | Margaux Maquet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-0 | Margaux Maquet | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Margaux Maquet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Anastazja Rosnowska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Margaux Maquet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Anastazja Rosnowska | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Margaux Maquet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-2 | Margaux Maquet | |
4-2 | Margaux Maquet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-2 | Margaux Maquet | |
0-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
5-3 | Margaux Maquet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Anastazja Rosnowska | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
Niemcy
14.07.99, 24 lat
14.07.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
10.10.01, 22 lat
10.10.01, 22 lat
Anastazja Rosnowska vs. Margaux Maquet - Wzajemne mecze
14.07.18 | 1. runda klasyf. | Anastazja Rosnowska | Margaux Maquet | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | Brussels | ceglana |
Anastazja Rosnowska form & Margaux Maquet form
Anastazja Rosnowska - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Lena Greiner | - | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Anna Iakovleva | 2-6, 1-3, - Anastazja Rosnowska - krecz | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
12.09.18 2. runda | vs. Daria Lodikova | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.09.18 1. runda | vs. Sofya Ivanova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.18 Klasyf. | vs. Karina Kalkenova | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Oldenzaal - ceglana | ||||
16.08.18 2. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-4, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.08.18 1. runda | vs. Arabella Koller | 4-6, 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.08.18 Klasyf. | vs. Annick Melgers | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.08.18 2. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.18 1. runda klasyf. | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
15.07.18 2. runda klasyf. | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Margaux Maquet | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Franziska Kommer | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.04.18 Klasyf. | vs. Irys Ekani | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.04.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Oreshkina | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.03.18 1. runda klasyf. | vs. Emily Meyer | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Linda Puppendahl | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.03.18 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.18 Klasyf. | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.18 2. runda klasyf. | vs. Vitalia Stamat | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-72, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.18 Klasyf. | vs. Diane Parry | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Isabel Iglesias Prieto | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Rania Azziz | 6-1, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
16.10.17 1. runda klasyf. | vs. Nandini Sharma | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
26.09.17 1. runda | vs. Valentine Bacher | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Braunschweig - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Johana Markova | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
14.08.17 2. runda klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu |
Margaux Maquet - ostatnie mecze
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Franziska Kommer | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.19 1. runda klasyf. | vs. Darya Lavrichenko | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastazja Rosnowska | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
09.07.18 1. runda | vs. Maryna Chernyshova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 2. runda klasyf. | vs. Juliette Bastin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.07.18 Klasyf. | vs. Eline Audenaert | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
23.04.18 1. runda klasyf. | vs. Priscilla Heise | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.03.18 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.18 1. runda klasyf. | vs. Miriana Tona | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
13.03.18 Klasyf. | vs. Dalila Said | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
04.03.18 2. runda klasyf. | vs. Justine Pysson | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Zoe Billon | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
15.01.18 1. runda klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.01.18 Klasyf. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Petange - halowa | ||||
30.10.17 Klasyf. | vs. Mina Hodzic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Teodora Adina Ardeleanu | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
Middelkerke - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Juliette Bastin | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Camila Tumosa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Daria Kuczer | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Wiesbaden - ceglana | ||||
01.05.17 Klasyf. | vs. Teodora Stinga | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
27.03.17 1. runda klasyf. | vs. Yulia Kulikova | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
20.03.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amiens - ceglana | ||||
06.03.17 1. runda klasyf. | vs. Daniela Vismane | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Amstelveen - ceglana | ||||
04.07.16 1. runda klasyf. | vs. Giulia Guidetti | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nieuwpoort - ceglana | ||||
20.06.16 2. runda klasyf. | vs. M'Balia Bangoura | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu |